Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a véleményetek, tapasztalat...

Mi a véleményetek, tapasztalataitok a UPC internettel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Konkrétan erre a netre gondolok:)


[link]


Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat!:)


2010. máj. 3. 00:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A UPC egy szemét, lehúzós, lassú, érdemi ügyfélszolgálat nélküli csirkefogó banda.


DE, a legtöbb helyen ott vannak, és viszonylag olcsón kinálnak gyors netet.

2010. máj. 3. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ha kicserélsz pár betűt a UPC szócskában, akkor a szolgáltatás minőségét is megkaphatod. Kis trükk.


UPC = FOS

2010. máj. 3. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekünk ilyen van 3 hónapja,előtte Adsl volt. Véleményt kértél ,ide írom :kifogástalan ,bátran merem ajánlani mindenkinek.
2010. máj. 3. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem 7 éve van UPC-s netem. Semmi baj nincs vele.
2010. máj. 3. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
nekem is 2 évig adsl volt, ahhoz képest UPC csúcsminőség, nem tudok kinek milyen netje volt előtte hogy ennyire xarnak állítja be
2010. máj. 3. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Megbízható, de korlátozza a p2p-t napközben. Viszont ahol lakom, más kábelnet lehetőség nincs.
2010. máj. 3. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

00:56

Azért ha egy upc-s ügyvéd indítana a hozzászólásod alapján, ellened egy pl 250000 /Kétszázövenezer/ Ft-os + perköltség kártérítést jó üzleti hírnév megsértéséért azt simán kifizettetné ám veled bármelyik magyar bíróság.

2010. máj. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem is UPC netem van, lassan nyolcadik éve és eddig egszer volt egy központi leállás, ami kb fél órát tartott. Kedvesek az Üszin és a CC-s operátorok is mindig segítőkészek! :)
2010. máj. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Drága,Szar, és ha torrentezel,akkor ezek azt is akadályozzák (: Inkább Digi ha teheted,olcsóbb is és jobb is ;)
2010. máj. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mi meg vagyunk vele elégedve.
2010. máj. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!