Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért túl nagy kérés olyan...

Miért túl nagy kérés olyan emberektől, akik szinte naponta látnak, egy Facebook visszajelölés?

Figyelt kérdés
Ritkán Facebookozok...még ritkábban jelölök be bárkit is, csak kivételesen, ha olyan kedvem van vagy kíváncsi vagyok valakire. Az egyik pont egy ilyen, aki minden nap lát engem...Facebookon viszont nem hajlandó visszajelölni, látom egy csomó mást meg igen. Kezd ez kicsit idegesíteni, csak anyukámnak szeretném megmutatni a képeit. Komolyan egyszer fogom magam és megmondom neki, ha túl nagy kérés, akkor csessze meg, visszavonom a kérést...

2016. dec. 17. 11:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán ő csinálja jól, ha nem akarja, hogy anyukád a képeit nézegesse.
2016. dec. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát, ha ezen megsértődsz, hogy nem jelöl vissza, nem veszít sokat veled.

Nekem is van, hogy bejelöl valaki, de én nem lógok 0-24-ben a faszbúkon, így csak később akár egy-két hét múlva jelölöm vissza. Vagy ha nem jut eszembe, hogy ki az illető név alapján, akkor nem jelölöm vissza.

2016. dec. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Töröld magad a faxbúkról.Hidd el kisimulnak a vonásaid...
2016. dec. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!