Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tudnátok ingyenes seed szerver...

Tudnátok ingyenes seed szervert mondani?

Figyelt kérdés
Tudom h ha van is nem sok de mára a felhő alapú tárhelyek is eléggé elterjedtek és ott is van ingyenes rész. Ezért gondoltam h esetleg tárhely, sebesség korlátozással de van valami.

2016. dec. 7. 13:00
 1/8 anonim ***** válasza:
A felhő alapú tárhely az más, seed szerver nem lesz ingyen soha. Viszont nem kerül olyan sokba...
2016. dec. 9. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Te üzemeltetnél ingyenes seed server szolgáltatást?
2016. dec. 9. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1, Nyilván nem ugyan az de az analógiát amire gondoltam azt világosan leírtam. A tárhely nem generál annyi adatforgalmat de akkor is fizikailag ott van a megvásárolt vinyó amin a cuccod van, azt sem ingyen gyártották le és ki kell fizetni az áramot is ami 0-24be hajtja.. Mégsem fizetek egy centet sem amikor pl a megán ott pihen a 40 giga adatom, szóval az h sosem lesz azért nem annyira biztos... De javíts ki ha rosszul látom.


2, Ugyan ezen gondolatmenet mentén te üzemeltetnél ingyenes tárhelyet? (vinyók ára, villanyszámla, informatikus emberek, esetleges épületek megvétele bérlése ahol a szerverek vannak, stb..) Remélem érthető h mire gondolok... de nem igazán értem h ez a kérdés miért válasz a kérdésemre. Addig oké h a legtöbb dolog pénzbe kerül de sok cuccnak vannak ingyenes részei a fizetős mellett (említett tárhely, akkor a legtöbb szoftvernek is pl..).


Szóval ezek mellett ne nézzetek már ennyire hülyének h mertem feltételezni h hátha ez a szolgáltatás is elérhető ingyen korlátozott formában.

2016. dec. 10. 22:46
 4/8 anonim ***** válasza:
#3 igen, mivel az azokon elhelyezett oldalakon reklámot helyezhetek el, társíthatok hozzá domain regisztrációt, meg prémium szolgáltatásokat fizetősen.
2016. dec. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#3 egyébként igazad van, tényleg van ilyen, ingyenesen, korlátozott formában bármelyik szolgáltatónál. :)
2016. dec. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Örülök neki h ezt tisztáztuk és nem offoltál végig...


Próbáltam keresni magyarul, angolul de nem találtam, szóval jó lenne ha nem szakadnánk el a tárgytól, sőt ha ész érvekkel lenne alátámasztva egy válasz (már ha ebben az esetben ez lehetséges) az remek lenne.

2016. dec. 11. 14:23
 7/8 anonim ***** válasza:

Parancsolj:


[link]

2016. dec. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Megnéztem. Ha jól látom 50 dolcsi ajándék 2 hónapra, elég jónak tűnik, csak hát meg kell adni a bankkártya adatokat, azt én meg nem igazán szeretném. Azért köszi.
2016. dec. 19. 00:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!