Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki eltudná mondani hogy a...

Valaki eltudná mondani hogy a tudom letölteni egy játékot torrentel és hogy mi az hogy seed vagy hogy kell csinálni mert már unom ezt az egészet hogy mindenki hülye választ ad?

Figyelt kérdés
2011. jan. 16. 10:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Néha egy kis keresgélés hasznos lehet, de ha időt akarsz spórolni, akkor:


[link]

2011. jan. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
most nem az időről van szó csak annyit szeretnék tudni hogy mi a baj a torrentel,egyébként kössz az oldalt de nekem ez az oldal nem nagyon megy.
2011. jan. 16. 10:37
 3/4 anonim ***** válasza:
2011. jan. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyszerü használj utorrentet az a legjobb:)

A bitcomettet sok helyen tiltják hiszen lehet vele arányt csalni:) hogy hogyan egyszerü elmondjam na jó elmondom a trackert ki kell törölni és kész is:) már nem küldi vissza a jeleket ésnem számolja a letöltési adatokat a szerver :)

de csak bitcomettel megy ez a trükk de sokat csaltam igy te jó isten ma már mást csinálok ami még ennél is jobb de azt nem árulom el:)

A torrentezés nem más mint file megosztás van aki adja az adatokat és van aki kapja és van olyan aki adja is meg kapja is:) hátt ennyi röviden az utorrent azért kell mert az kezeli a megosztást ennyi:)

2011. jan. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!