Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vezetékes netem van routerről...

Vezetékes netem van routerről de vezeték nélkülit szeretnék, mire van szükségem hozzá?

Figyelt kérdés

utána olvasgattam de nem világos egészen.az ilyesmihez sajnos nagyon nem értek. leírná valaki hogy is van ez?

egy darab ilyen wlan router kell csak hozzá? mert a mostani nem wlanos.


2016. nov. 20. 18:07
 1/4 A kérdező kommentje:
és lehet egyszerre vezetékes és vezeték nélküli netem is? több gép van itthon és nem mindegyikben van wifi lehetőség
2016. nov. 20. 18:10
 2/4 anonim ***** válasza:

Pl.:

[link]

2016. nov. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
na jó de megveszek egy ilyet és akkor mit csináljak vele? mondtam hogy analfabéta vagyok ehhez. a vezetékest még csak bedugtam valahogy a kábeleket na de ezen nem kell,ezért vezetéknélküli.mit kell vele csinálni?
2016. nov. 20. 18:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha annyira nem vágod ezt, akkor hívj egy szakit, és szépen megcsinálja neked, megbeszéled mit szeretnél, -beszerzi a szükséges eszközt beköti/konfigurálja, persze nem ingyen.
2016. nov. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!