Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha nem netezek túl sokat (nap...

Ha nem netezek túl sokat (nap 1-2 óra max), akkor melyik a legjobb t-mobile mobilinternet számomra?

Figyelt kérdés
Kb mennyibe kerül havonta? És vannak induló költségei? Bocs hogy itt kérdem, de a honlapjukon nem tudtam eligazodni.
2008. okt. 5. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kérdées, hogy az alatt a két óra alatt mit csinálsz. Sztem töls le egy forgalomszámlálót pl netlimiter monitor verzióját (ez ingyenes), és nézd meg pár napon keresztül, hogy mennyi adatot töltesz le. (ebből már meg lehet becsülni, hogy havonta kb mekkora adatforgalmat bonyorítasz)

Az is jó, ha van aranykártyád, mert úgy általában előnyösebb csomaghoz juthasz hozzá, de ezt náluk kell megérdeklődni.

Elöljáróban én kb egy 5gigás csomagot javasolnék, ez úgy napi 170mega adatforgalmat jelent.

2008. okt. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez rengeteg mindentől függ.

Először is, ha nem laptopban akarod használni a mobilinternetet akkor FELEJTSD EL!

Sokkal jobban jársz egy ADSL-lel, olcsóbb is, korlátlan, és messzemenően gyorsabb is.


A mobilinternetet megzavarhatja az időjárás, a lefedettség hiánya és miegymás. Ha olyan helyen akarod használni ahol gyenge a lefedettség akkor nem mész vele semmire.

A legtöbb szolgáltató pont ezért ad neked egy próbaidőt. Amit én kipróbáltam ott ez a próbaidő 3 nap volt.


Nem rég próbáltunk ki egy 6000 forint/hós Vodafone mobilinternet szolgáltatást. 5-35 KB/s-sel jött az adat, 2 éves hűségszerződést kellett volna aláírni és havonta 5 GB letöltést bonyolíthattunk volan le. Igaz nem egy nagyvárosban próbáltuk ki a dolgot, hanem vidéken, de eléggé meggyőző volt számomra.


Ha nem utazol gyakran laptoppal vagy a munkád nem kívánja meg hogy mobilinternet-hozzáférésed legyen én azt tanácsolom hogy maradj az olcsóbb, gyorsabb, megbízhatóbb, korlátlan ADSL-nél.

2008. okt. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Műemlék házban lakom, és iden nem lehet bevezetni az adsl-t, ezért gondoltam mobilinternetre.
2008. okt. 5. 17:42
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindkettőtöknek a választ!
2008. okt. 5. 17:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!