Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ismertek színvonalas német...

Ismertek színvonalas német nyelvű youtube csatornákat?

Figyelt kérdés
Tehát nem vlog, gameplay, vagy prank típusú csatornára gondolok, hanem ígényesen elkészített videókra, mint pl. Retroshock, Nighthawkinlight vagy Improv Everywhere videói.

2016. nov. 7. 19:39
 1/1 anonim válasza:

Szerinted egy vlogot, gameplayt nem lehet igényesen, megcsinálni?

A Retroshock videóit néztem, és tetszettek, de most vele fogok egy kicsit példálózni :D, mindenbe belelehet kötni, én is beletudok saját magamba és a kedvenc dolgaimba.


Nézzük kritikus szemmel a dolgokat:

A Retroshock nagyon igényesen ellopta az intrójának a zenéjét (Mr. Strange - Anti-Light) és olyan filmekről csinál videót amivel annó sokat dolgoztak, ő meg csakúgy "kiparodizálja".


Nincsen semmi bajom a Retroshock-al, tetszenek a videói, de látod? belelehet kötni, így már nem is tűnik igényesnek, lopott cucc az egész.


Egy gameplay akkor igénytelen ha rosszul állítják be a hangot, nem lehet hallani a kommentárt, vízjeles.


Akár egy vlogot is meglehet csinálni úgy hogy igényes legyen és érdekelje az embert, pl.:egy tanulságus történetet mesél el ami vele történt meg, és másokkal is megtörténhet, nem pedig ilyen napi vlogokban mondja el az átlagos/unalmas mindennapjait (ezt hívom úgy hogy youtube szemét, semmi értelme)


Egy vlog videót vagy egy gameplayt, vagy a Retroshock-ot(nemtom hogy hogy hívják az ilyen videósokat) nem lehet összehasonlítani, nem ugyanaz a kategória, a magamódján igényes minegyik, mint mondtam mindenbe belelehet kötni (hogy ezért nem jó, vagy azért nem jó)

Ha nem tetszenek a vlogok (például) attól még nem feltétlen igénytelenek, lehet hogy valakinek tetszik, nézőpont kérdése az egész. (nekem sem tetszik minden)


Az én kommentembe is beletudsz kötni :D


Hogy válaszoljak a kérdésedre, nem ismerek német nyelvű youtube csatornát, de ha látok egyet (hasonlóakat mint amiket írtál) akkor feltétlen írok ;D

2017. aug. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!