Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ismeri valaki ezt a régi,2004-...

Ismeri valaki ezt a régi,2004-2005-ös online kijutós játék?

Figyelt kérdés
Akkoriban játszottam vele, arra emlékszem, hogy nagyon hosszú volt, újabb és újabb helyiségekből kellett kijutni, mire vége lett. Elég nehéz logikai feladványok voltak benne. Arra emlékszem, hogy az egyik helyiségben színeket kellett keverni festékből. Tudom, ez nem sok, de reménykedek, hátha tudja valaki mire gondolok.
2016. nov. 3. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:
esetleg még valami több infó? hátha tudok segíteni :D
2016. nov. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát nem sok mindenre emlékszem sajnos. Az biztos, hogy volt benne egy feladvány, aminél rájöttünk, hogy az angol abc betűit kell segítségül használni. És annak idején ha jól emlékszem a startlapjátékokon is fent volt. Akárhogy agyalok nem jut több eszembe. :( Évek óta keresem ezt a játékot.
2016. nov. 4. 21:13
 3/3 anonim ***** válasza:
én se tudom akkor sajna :/
2016. nov. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!