Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudok a számítógépről...

Hogy tudok a számítógépről videót, zenét, vagy magát a munkafolyamatot streamelni a (Samsung) smart TV-re?

Figyelt kérdés

A számítógép: Apple MacBook Air (MacOS Sierra)

A TV: Samsung UE32J5500

A két eszköz egy hálózaton van.



2016. nov. 3. 10:19
 1/3 anonim válasza:

Létre kell hozni egy megosztott mappát és amit oda beleraksz azt látnia kell a tvnek is.

https://www.youtube.com/watch?v=s4A_AlGgDmU

2016. nov. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, azt értem.

De nekem olyan megoldás kéne, amivel a TV-t nem kell babrálni. Tehát egy passzív megjelenítő szerűség.

Úgy értem, hogy bekapcsolom a TV-t a távirányítóval, de utána nem nyúlok hozzá. Mindent a gépen vezérlek.

2016. nov. 3. 11:20
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem ertem pontosan hogy mit szeretnel, es azt sem tudom hogy kabeles, vagy kabel nelkuli megoldast szeretnel.


Ha kabelest, akkor szukseged lesz 1 darab thunderbolt/hdmi atalakitora, meg 1 hdmi kabelre. Osszedugod a ket eszkozt, es azt latod a tv-n amit a laptop-on (illetve tudod persze a tv-t masodlagos kepernyonek is hasznalni, ez a beallitasoktol fugg).


Vezetek nelkuli megoldast (olyat ami egyreszt mukodik, masreszt pedig egyszeruen beallithato es utana hasznalhato) nekem meg nem sikerult talalnom az Apple TV-n kivul.

2016. nov. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!