Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Dániában mennyire büntetik a...

Dániában mennyire büntetik a torrentezést?

Figyelt kérdés
Olvasni sok németországi esetet, hogy ott nagyon repkednek a bünti csekkek akár 1 zene album letöltésért is
2016. okt. 14. 14:48
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Dánia mióta Németország, mi közük van egymáshoz? Fura a logikád.
2016. okt. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
a te felfogásod a korlátolt ha nem fogtad fel, hogy példaként hoztam fel...
2016. okt. 14. 19:40
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Te két külön ország jogrendszerét akarod összehasonlítani azon az elven, hogy ha az egyikben valami tilos, akkor a másikban is biztos az. Miért lenne az? Semmi közük egymáshoz.

Bármilyen más országot írhatsz Dánia helyébe, ugyanolyan hülyeség.


Kérdezd meg:

Magyarországon mennyire büntetik a torrentezést, amikor Németországban nagyon?


Mit fognak rá mondani? Hogy miért egy másik országot hasonlítgatsz, amikor csak az adott ország törvényei mérvadóak... (+EU ha lenne ilyen, de nyilván nincs, különben akkor minden tagországban lenne).

2016. okt. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
#3 Jesus... Példaként hozta fel, hogy ott mennyire büntetik... (pld M.o.-hoz képest). Ennyire lassú a felfogásod?
2016. okt. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ha a kérdéshez hozzátettem volna valami olyasmit is, hogy "Dániában is lehet hasonlóra számítani?" akkor is ekkora kötekedő barom lennél vagy nem írtál volna semmit se ide?
2016. okt. 15. 12:55
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt hallottam, hogy ott is büntetik, sőt, ha mondjuk mobilinternet előfizetésed van, hazajössz, itt letöltöd azzal az előfizetéssel, visszamész, ugyanúgy rád szállnak, attól még, hogy földrajzilag itt történt.
2016. nov. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!