Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Jelszó változtatás után miért...

Jelszó változtatás után miért nem tudok belépni a Facebook-ra? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Régóta használt jelszavammal nem tudtam belépni a Facebook-ra. Ezután kértem új jelszót, az e-mailre kaptam számkódot, beütöttem, jelszót változtattam. Majd egyből bent voltam a saját oldalamon. De miután ki akartam próbálni, kiléptem, hogy az új jelszóval belépjek, már nem engedett be. Ez egymás után többször előfordult, új jelszó kérése, számkód, új jelszó megadása, kilépés és újra nem tudok belépni. Mi lehet az oka? Azt hol tudom megnézni, hogy esetleg, nincs-e fent valaki a gépemen? Akaratomon kívül, ha megosztáson van a gépem, ezt láthatom valahol?

HASZNOS válaszokat előre is köszönöm.


2016. aug. 28. 18:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a böngésző megjegyezte a régi jelszavadat és azt írja be automatikusan?
2016. aug. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem ír be semmit automatikusan, én töltöm ki. Nem fogadta el a régi jelszavamat sem, az újat sem. Akárhányszor újat kérek, akkor egyből az oldalamon van, de kilépés után nem enged be újra egyik jelszóval sem.
2016. aug. 28. 21:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!