Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook-tól imént írt hogy...

Facebook-tól imént írt hogy "Kérjük változtasd meg a neved. " Megtettem, de személyazonossági igazolványt is kértek, amit szintén elküldtem nekik. Hány nap kell nekik amíg újra aktiválják a fiókom?

Figyelt kérdés

A facebooknak miután elküldtem a személyazonosítóm és a nevem kitöltöttem, azt a választ kaptam emailben hogy:

"Hi,


Köszönjük a bejelentést. A megadott információkat megvizsgáljuk, és hamarosan jelentkezünk.


Addig is közösségi alapelveink átolvasásával tájékozódhatsz részletesebben arról, hogy a Facebookon mi megengedett, és mi nem:


[link]


Méltányoljuk a türelmedet."


A kérdésem, hogy ez általában meddig tart nekik? Mert már kezd idegesíteni hogy órák teltek el és az ismerőseim nagy részével nem tudok kapcsolatba lépni.



2016. jan. 23. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a bankkártyaszámodat is bekérik majd, és anyukád leánykori nevét.

A személyidet postán küldted?

2016. jan. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kérhetik, nem adom meg. Most sem az eredetit adtam meg nekik. Azon a felületen küldtem amit beadott a facebook.
2016. jan. 23. 20:20
 3/4 anonim válasza:

Jobb lett volna valódinak tűnő nevet megadni, amikor

létrehoztad a profilt.

Ha ennek ellenére személyit kérnek, akkor egy photoshop-olt

képet kell róla küldeni.

2016. jan. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Hát a válaszok száma ugyan nem sok, de annál okoskodóbb.

A mi a valódi nevet illeti: Nekem tegnap délután jöttek ezzel. Már többször is küldtem nekik adatot magamról (persze okosan).

Szóval ami a rendes nevet illeti, csak nekem van egy jó pár ismerősöm, aki nem a rendes nevét használja.

Én speciál a saját nevemen voltam annyi toldalékkal, hogy "...és családja".

Ha ez gond akkor csesszék meg magukat.

Kezdem kiépíteni a Google+ -os közösségi életemet, mert ilyen baromság most másodszor fordult elő.

Lassan 24-órája nem tudok belépni, közbe meg kapom mail-be az értesítéseket, hogy ki mihez szolt hozzá.


Szóval akkor az eredeti kérdés érdekelne, hogy mikorra állítják vissza???????

2016. febr. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!