Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » DIGI szélessávú internet...

DIGI szélessávú internet beállítása, miért nem működik?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Kis segítséget szeretnék kérni. DIGI vezetékes internet lett bevezetve. Modem nincs, egy nevet meg egy jelszót kaptam csak hozzá. Saját meglévő (csekélyke) tudásom, illetve ez alapján:

[link]

próbáltam beállítani az internetet, nagyjából ugyanezt mondta el a kedves úriember is, aki bekötötte, hozzátéve, hogy modem hiányában minden csatlakozásnál elkéri majd a nevet, jelszót a gép.


Ez eddig rendben is lenne, de nálam nem csatlakozik sehová a név meg a jelszó segítségével sem. 651-es hibát ír ki, rosszul csatlakoztatott modemről meg kábelről ír... Modem ugye nincs, próbáltam gépet újraindítani, kábelt ki-be, ami eszembe jutott. Átnyálaztam minden létező beállítást, meg fórumot, amit találtam, de segítségre nem akadtam.


Valami ötlet, hogy ezt hogyan lehetne megoldani?! Már teljesen kétségbe vagyok esve...



#internet #Digi #651 hibakód
2016. aug. 21. 15:39
 1/4 P.O.C. ***** válasza:
Szerintem nincs feltelepítve a hálózati kártya illesztőprogramja.
2016. aug. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
áljunk csak meg... az emberke aki jött bekötni nem állította be legalább 1 gépen?? Valaha 1x működött az a net?
2016. aug. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#2 Nem, csak szóban elhadarta, hogy mit kell tenni, azaz a fenti linkelt oldalon is leírtakat, csak kicsit egyszerűbben. Nem állt neki kipróbálni, hogy valóban működik-e.

Mindenesetre, bár megoldás nincs, működés igen: visszahívtam a szerelőt is, aki annyit mondott, hogy jaaa, hát ilyen előfordul, hogy nem fogadja el, akkor ez van.

Most éppen működik. Aztán majd meglátjuk, ha újra előjön a hibaüzi...

2016. aug. 22. 18:49
 4/4 anonim ***** válasza:
hát az vicces! a szerelő köteles minimum 1 végponton tesztelni a net működését! (a routerbe nem köteles bekonfigolni csak 1 pc-re) Nem elhadarni.. mert ugyebár a behúzott kábelét ő ott helyben csatizta fel.. én spec. már rengeteg csatit tettem fel de mai napig ellenőrzöm a kábelt amit csinálok... + nem csak a kábelről beszélünk hanem az ajtó előtti toldóról meg a szekrényen belűli csatlakozásról.. (hirtelen 4 ponton van hibalehetőség)
2016. aug. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!