Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vaterán még mindig levelezgetn...

Vaterán még mindig levelezgetni kell az eladókkal, vagy hogy van ez most?

Figyelt kérdés
Ha vásárolni akarok valamit, akkor még mindig muszáj külön levelezni az eladóval, hogy mit akarok és hova és hogyan... stb? Vagy már eljutott egy ebay szintre a vatera?

2016. aug. 2. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Kb. 1 hónapja vásároltam utoljára, igen, kiküldi a rendszer az eladó elérhetőségét aztán oldd meg, ha megvan pontozhatod.
2016. aug. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pff... akkor hagyom is a fenébe.
2016. aug. 3. 00:20
 3/5 anonim ***** válasza:

Vatera soha nem lesz olyan mint az ebay..és nem muszáj levelezgetni az eladóval!

Leütöd a terméket,meg kapod az elérhetőségét számlaszámmal együtt,kifizeted és elküldi a kiválasztott mód szerint

2016. aug. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem eddig a rendszer sose küldött számlaszámot, pedig profi eladotol is vásároltam. Én is megadtam, még le is ellenőrzott.


Szóval nekem minimum egy számlaszámot kérő levelet kellett írnom.

2016. aug. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Régen rendeltem vagy 3szor vateráról, de én nem napokig telefonálgatni, levelezni akarok, hanem vásárolni... olyan lassan ment az egész és volt eladó aki alapból csak telefonos beszélgetés után akarta elküldeni a cuccot... wtf? mire jó neki az hogy hallja a hangom, miután én már fizettem és megadtam minden adatom??? bolond az ilyen? utálok idegeneknek írni is, telefonálni meg aztán főleg. Az ebay rendszer tetszik, ott nincs ilyen összevissza szarakodás.
2016. aug. 4. 22:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!