Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan állítsam vissza a...

Hogyan állítsam vissza a képet a monitoron?

Figyelt kérdés
Egy kicsit el van csúszva balra és a jobb oldalon olyan 2cm feketeség van, vagyis elcsúszott. Hogyan állítsam vissza? A monitoron lévő gombokkal? DE melyikkel?
2010. ápr. 17. 19:50
 1/10 anonim ***** válasza:
kellett neked babrálnod, nem volt jó eddig?
2010. ápr. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Igen, a gombokkal!


Add meg a monitor gyártmányát és pontos tipusszámát.


Honnan tudjuk milyen monitorod van?!


RTFM!!!

2010. ápr. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

nem babráltam, hanem ma lett újratelepítve és azóta lett ilyen!


Compaq--ennyi van ráírva

2010. ápr. 17. 19:58
 4/10 A kérdező kommentje:
pontosabban Compaq V50
2010. ápr. 17. 19:59
 5/10 anonim ***** válasza:
Keress egy olyan gombot hogy "Auto". Ha van rajta nyomd meg, automatán beállítja, ha nincsen, hát akkor marad a menüben keresgélés.
2010. ápr. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
sajna nincs, csak jelek vannak, meg egy RESET felirat. De hiába nyomkodtam semmit sem csinál :s
2010. ápr. 17. 20:29
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha az operációs rendszer újratelepítése miatt lett ilyen, akkor ne a monitort babráld, hanem az operációs rendszerben állítsd be ugyanazokat az értékeket, amik korábban voltak!

(képernyőfelbontás, színminőség, képernyőfrissítési frekvencia stb.)

De az is lehet, hogy korábban a korrekt monitorvezérlő driver volt telepítve a gépedre, most meg "csak" a windows ismerte meg a videokártyádat és a fent sorolt értékek beállítása előtt, még a korrekt videokártya drivert is fel kell telepíteni.

2010. ápr. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

"operációs rendszerben állítsd be ugyanazokat az értékeket, amik korábban voltak!"


ezt hol tudom beállítani? vezérlőpult?

2010. ápr. 19. 15:25
 9/10 anonim ***** válasza:

Asztal->Jobb egérgomb->Tulajdonságok->Képernyő beállítások


Ha Vista-d van akkor Testreszabás a Tulajdonságok helyett, illetve lehet máshogy van elnevezve a Képernyő beállítása. Nem tudom, mert nekem Vista-m van.

2010. ápr. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
jah a képernyő beállításainál már csináltam de semmit nem csinált :S
2010. ápr. 19. 18:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!