Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Túl komolyan veszem az faceboo...

Túl komolyan veszem az facebook/internet kapcsolattartásokat? Ismerős törlés jelent valamit az életbeni ismeretségre vonatkozóan?

Figyelt kérdés

Többnyire sokat fenn lógok azon az oldalon, elég sok bejegyzést szoktam leküldeni, de általában inkább privát módban, hogy ne mindenki láthassa.

A lényeg, hogy feltételezhetően sok bejegyzésért, (vagy másért) előfordult, hogyha észrevettem, hogy egy ismerősöm kitörölt, akkor nagyon rossz néven vettem. Itt nem "facebook ismerősre" gondolok, hanem akit közelebbről ismertem. Ilyenkor úgy jön le, mintha valami baja lenne velem, miközben fogalmam sincs, hogy micsoda, de általánosságban sértően hat az ilyen.

Sokszor elég barátságtalan tudok lenni sokakkal , az ilyent is elég rosszul veszem le néha, mintha a kezdeti enyhébb szimpátiámat is fölemésztené.


Mással is előfordult, hogy hasonlóan reagálta le, hogy ellenszenv volt emiatt?

Szerinted tévesen veszi az, aki azt gondolja, hogy az ilyen FB dolgok meghatározzák az emberek ismeretségeit?



2016. júl. 21. 22:52
 1/5 A kérdező kommentje:
Lehet más kategóriába illőbb lett volna ez is:)
2016. júl. 21. 22:54
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ott már tényleg veled volt a gond, ha le is törölt, mert általában facebookon az emberek csak felveszik a másikat de le nem törlik őket, ezért van akinek akár több ezer ismerőse is van facebookon.


De a legjobb megoldás ha megkérdezed tőle :D

2016. júl. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nekem elég furcsa gesztus, ilyenkor megkérdezni sincs kedvem, mert az az érzésem, mintha simán "utálna"(habár nem tudom miért).


Nem tudom elképzelni, ha normálisabban belegondolok, hogy milyen indoka van annak, aki így fejezi ki, hogy valami baja van veled.

2016. júl. 21. 23:16
 4/5 anonim ***** válasza:
te egy idegesito kis muki lehetsz, az illeto meg radunt.
2016. júl. 22. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Pedig senkit sem szoktam zavarni, nem tolakszom az emberekre, meg ilyen:) Biztosan a puszta létezésem idegesítő számára, bár ezt sem tudhatom miért:)


A kérdés csak néhány emberre vonatkozik, talán inkább nem kellene foglalkozni vele.

2016. júl. 22. 07:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!