Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan működik az az "internet...

Hogyan működik az az "internetet adó" pendrive?

Figyelt kérdés

Tudom 2016 van de nem tudom hogy működik.:D

1. Az az "internetet adó" pendrive az a wifi adapter igaz?

2. Egyszer megveszed, utána az már adja a netet is? Vagy hogy kell? Az csak a netet fogja?



2016. júl. 14. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Olyanról én nem hallottam még.:D

1.Ha a szolgálatótól veszed akkor az valószínűleg modem lesz,ha egy boltban veszed akkor adapter ami egy Ruterről képes venni a jelet vagy mobil Wifi-ről(most kezd divatba jönni).

2.Amíg nem írod le mi az pontosan addig esélytelen hogy megkapod a választ rá.

2016. júl. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Van wifi adapter is meg mobilnetes usb stick is. A wifi adapterrel csak az elérhető wifi hálózatokra lehet kapcsolódni, a mobilnetes stickekbe kell egy sim kártya és akkor azzal lesz neted.
2016. júl. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudjátok az a pendrive-os cucc amit usb-n bedugnak
2016. júl. 14. 17:45
 4/7 A kérdező kommentje:
És lesz net
2016. júl. 14. 17:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor az USB Stick lesz(modem).
2016. júl. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az USB modemre gondolsz. Az önmagában kevés az internethez. Kell egy SIM kártya is bele, amin van valamilyen aktív internet előfizetés.
2016. júl. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

De USB modem/ vagy USB wifi vevő????


Az utóbbi esetén ha egy szobában lévő gépre rákötöd, akkor tudod fogni a helyi wifi-t.


Az előbbi esetében pedig a mobilnetet tudod használni, amit a stick-hez vásárolsz.

2016. júl. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!