Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem jó a freemailem és...

Miért nem jó a freemailem és meddig fog még tartani ez a karbantartás?

Figyelt kérdés
nem tudok belépni már 4. napja és az a helyzet hogy az egyetemi felvételimhez is ezt a címet adtam meg és nagyon szeretném tudni hogy mindenem megvan e, meg hogy visszajeleztek-e, de semmi... Azt írja 30 perc múlva próbálkozzak újra mert valami postafiók elérési hiba van.

2016. júl. 5. 10:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Akkor valamit a frímelék megint elcsesztek, mert nekem működik. Volt hogy két hétig nem tudtam belépni valami ilyesmi miatt. Írj nekik levelet szerintem, bár nekem nem reagáltak semmit...
2016. júl. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 CspCsj ***** válasza:

Az egyszerűsített felület sem működik?

[link]

2016. júl. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Könyörgöm, váltsatok már gmailre, amíg össze nem omlik a freemail! Miért jó nektek, hogy ennyit kínlódtok azzal a hulladékkal? Öt perc alatt létrehoztok egy gmail fiókot, importáljátok a freemail címeket, és soha többé nem lesz ilyen gondotok.
2016. júl. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én azért gyűlölöm a gmailt mert ha valaki kilép, akkor borul a youtube fiók is, másik gépbe belépek akkor a kérdésem nélkül összeköti a két gépet és amit az 1. gépen böngészek az látható lesz a 2. gépen is, stb.
2016. júl. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az egyszerűsített sem jó. :( Írok nekik.
2016. júl. 5. 12:51
 6/10 anonim ***** válasza:
#4: Csak akkor, ha Chrome-ot használsz. Nálunk a családban mindenki Firefoxos, néha használjuk egymás gépét, de még sosem tapasztaltam olyanokat, amiket írtál.
2016. júl. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
6.: firefoxban sem jó :"D már feladtam a próbálkozást.
2016. júl. 5. 19:13
 8/10 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Sikerült kapcsolatba kerülni a freemail csapatával? Az enyém már csaknem 1 hete nem működik... :-(

2016. júl. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Még nem írtam nekik de úgyis felesleges lenne szerintem.
2016. júl. 6. 09:42
 10/10 anonim ***** válasza:
A 3-asnak üzenem,nekem például évek óta importálva vannak gmail-es fiókba a levelek az egyetlen freemail-es fiókomból,de 1-2 hete még a gmail sem tudja őket lehívni.Úgyhogy cumi,ez sem működik.
2016. júl. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!