Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » UPC a szolgáltatóm. Valamiért...

UPC a szolgáltatóm. Valamiért az internet ami a géphez van kötve nem működik (sárga felkiáltójel), de a wifi működik, de iszonyat lassú. (? )

Figyelt kérdés
Ez azóta van mióta egyszer nagyon rossz lett a net, és kihúztam a lan-ból, tel-ből a kábleket és már nem tudom mi volt az eredeti helyük. Valaki tudna segíteni miért van ez és h

2016. jún. 21. 12:02
 1/4 A kérdező kommentje:
Mármint kihúztam a lan-ból, tel-ből a kábleket és rossz helyre dugtam vissza őket és már nem tudom hogy hova kellet volna vissza eredetileg. Most már minden kombinációt kipróbáltam, de egyszerűen nem jó semmi.
2016. jún. 21. 12:04
 2/4 Dongaben ***** válasza:
48%
Hmmm. Hát rossz helyre nem lehet dugni...ez így van kitalálva.:D A sárga felkiáltójel egyes torrentkliensek sajátja, és semmit nem jelent, csak a pillanatnyi le-feltöltést... Ha valóban nincs NET, akkor a szolgáltatót kellene hívni
2016. jún. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Dongaben ***** válasza:
48%
Ja, igen! A Tp-link-ből kell a tápot kihúzni...kb. fél percre, és újraindítani, ha valamiért lassúnak tűnik. Illetve: érdemes utánanézni a: "Router frekvencia" témának a Google-ban. Sokat segíthet...
2016. jún. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Van a szolgáltatódnak ügyfélszolgálata, hívd fel őket!

G.

2016. jún. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!