Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miről lenne érdemes blogot...

Miről lenne érdemes blogot vezetni?

Figyelt kérdés

Elég sok szabadidőm van és már nagyon régóta szeretnék egy blogot vezetni, de fogalmam sincs, hogy miről... bármiről szívesen írnék, de nem tudom mi érdekelné az embereket.


Pl egy netnapló írást hülyeségnek tartanék részemről, mert szerintem senkit sem érdekelne, annak pedig nincs sok értelme :D



2016. jún. 7. 10:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg valami olyanról amihez értesz
2016. jún. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az túl közönséges. Próbálj valami olyanról, amihez egyáltalán nem értesz.


Például a csupaszkopoltyús csigák szaporodása, az afganisztáni magaslégkör-kutatás múltja, jelene és jövője, a rádiófrekvenciás visszérműtétek hatása az immunrendszerre.

2016. jún. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A blogolás már halott téma, lenyomta a Youtube, Twitter, Snapchat, Instagram, stb.. Az egyik legnépszerűbb magyar bloggercsaj írta, hogy öt éve még 1500 ember olvasta egy-egy bejegyzését, ma már csak 40-50.
2016. jún. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A linux kerület arm támogatásáról. Vagy a context switch működéséről.
2016. jún. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Linux kernelt akartam írni
2016. jún. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!