Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért 9-ezik le a nagyobbak a...

Miért 9-ezik le a nagyobbak a kisebbeket?

Figyelt kérdés

Ugye már elég régóta van ez a "kis kilenc" duma.

Miért piszkálják ezzel a kisebbeket akik minecraftoznak?

Amióta James_mc elkeztdte azóta nem is hallok mást, csak hogy kis 9 p*cs meg hasonló.


Miért gondolják azt sokan hogy ezzel menők lesznek?



#Minecraft #kis 9
2016. jún. 6. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Fúj nen tudod hogy már a csékó a menő?(<<<<nehogy komolyan vedd) én am egyik játékot sem szeretem de nem szlom le. A többieket hogy mivel játszanak amugy az első sorban leirtam miért fújolják az mc-seket
2016. jún. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Na igen. A másik ez hogy azért szólják le a másikat mert egy régebbi játékkal játszik. És ezt az úgynevezett "kilencek" is folytatni fogják. Sajnos.

Amúgy köszi a választ.

2016. jún. 6. 18:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Mert gyerekek még ők is, 14-15 évesek kilenceznek le 10 éveseket, és a nagyobb mindig menőbbnek érzi magát a kisebbnél, ennyi. Majd ha felnősz meg fogod érteni te is.


James meg egy más világ, egyébként a kilencezést meg az egész kultúráját inkább Norbi indította el, sokkal flegmább felfogása van és James is csak a közös videókon kilencezik annyit mikor vele van, egyedül nem nagyon szokása.

2016. jún. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Engem is idegesitenek :'(
2016. jún. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!