Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookról hogy törölhetem...

Facebookról hogy törölhetem le magam?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 11. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudod magad törölni csak inaktiválni tudod a profilod,

törlés csak akkor történik ha a szabályzatot megsérti valaki(oda nem illő képeket vagy szövegeket küldözget)

2010. ápr. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Timsa válasza:
100%

[link]

Lépj be, majd másold be a fenti linket a böngésződbe.

2010. szept. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Timsa válasza:
100%

[link]

Lépj be,majd másold be a fenti linket a böngésződbe

2010. szept. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én le tudtam magam törölni, sikerült is:-), és megpróbáltam belépni a 15. nap és nem tudtam, azt írta ki, hogy a megadott emailcímhez nem tartozik felhasználói fiók:), úgyhogy sikeres volt a link tényleg működik:-). Szuper!

Viszont még olyan kérdésem lenne, hogyha rákeresek a nevemre, akkor googleban láthatóvá válik a nevem és ha rákattintanak akkor meg azt írja kia lap elévült, mivel ugy emár nem él a facebook-os mailcímem. Viszont akkor a google keresőből mikor tűnik el a nevem, ha rákeresnek, mert úgy adja ki, hogy kiírja,a nevem mellé facebook szót, tehát lehet itt tudni, hogy valaha fent voltam az oldalon. Mennyi idő kell ennek tudja valaki? Azt tudom, hoyg egy idő után már nem él a keresés de mennyi az az idő?

Válaszotokat előre is köszönöm.

2010. okt. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!