Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan törölhetem magamat...

Hogyan törölhetem magamat facebookról?

Figyelt kérdés
Nem tetszenek az új változtatások, senkinek semmi köze a dolgaimhoz, ha más is lát "mindent" akkor inkább ez...
2011. szept. 23. 00:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Most is ugyanannyit lát mindenki, mint eddig. Ha valamit nem akarsz megosztani, akkor Profilom/Adatvédelmi beállítások!
2011. szept. 23. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Jelentkezz be, majd ezt megnyitod :


[link]


és törlöd magad... 14 napig meggondolhatod és ha ujra bejelentkezel egy választás tárul eléd miszerint valóban vissza lépsz-e.

2011. szept. 23. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Rólam pld. senki nem lát semmit... Még az ismerősök is csak azt, amit én megengedek, az üzenőfali üzeneteimből. Ugyanis se kép, se személyes, se semmilyen más adatom nincs fent, csak a nevem, meg az e-mail címem. Lehet ezt okosan is csinálni :)
2011. szept. 23. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

oké én is igy vagyok vele mondjuk képet kitettem, alig használom, a változtatások meg egyelöre csak külföldön léptek életbe, és nagyon sokan "tüntetnek" ellene ami nem hangzik túl jól..

Azért kössz, ha nem fog tetszeni letudom mostmár törölni magamat:)

2011. szept. 23. 01:44
 5/8 anonim ***** válasza:

A beallitasoknal be lehet allitani, hogy mit lassanak a kollegak, mit a tanarok, mit a baratok, a szuleid vagy a szomszedok - mindent. Ha nem tudod hasznalni a beallitasokat, nem a facebookban van a hiba, hanem benned. Bocs.

(az en oldalamon a munkatarsaim ket fotot latnak, az egyiken en mosolygok, a masikon a csalad a karacsonyfa elott. A csalad, es egyes rokonok mindent lathatnak, uzenofal-minden fenykep, idegenek pedig egyik fotot sem, uzenofalat sem, semmit. Ja, es az ismeroseim sem tudjak, hogy kik a tobbi ismeroseim, mert nem latjak. Egyes ismerosoknek nem vagyok kivancsi a bejegyzeseikre - egyik szomszed pl - az o beirasait letiltottam. Hahahahaha. Kene olvasgatni a beallitasoknal a pontokat - ez nem az iwiw, alig tudsz valamit beallitani.)

2011. szept. 23. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*- ez nem az iwiw, AHOL alig tudsz valamit beallitani
2011. szept. 23. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Helló és azt ki lehet javítani ha rosszúl írtam be a nevem?

FONTOS LENNE MERT ÍGY JÁRTAM.ÉS 14 NAPOT VÁRNI MERT EGY FONTOS VÁLASZT VÁROK.KÉRLEK SEGÍTSETEK!

2011. nov. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hidd el az akinek igazán fontos az azt lát a regisztrált facebook tagokról amit akar... Ennyi.
2012. aug. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!