Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a baj a myvippel?

Mi a baj a myvippel?

Figyelt kérdés
Eddig mindig tudtam feltenni képet most meg napok óta feltölti de nem menti el őket. Igy olyan mintha semmit nem csináltam volna. Ez csak az egyik de nem hogy a saját adatlapomon de az imseröseim söt senkinek nem tudom megnézni a képeit, mert nem nyitja meg :S Volt már hasonló eset pár hete de az csak a saját adatlapomon volt, hogy vagy 82képem volt és barátnőm aztmondta amiatt nem nyitja meg hogy sok a kép... letöröltem vagy a felét egy ideig jó volt de most ujra valamii baj van vele. És nem csak nekem de senkinek nem nyitja meg a képeim. Szerintetek ez miért lehet ?
2010. ápr. 11. 14:09
 1/1 anonim válasza:
Nálam is ugyanez van.. Szerintem meg kell várni amíg vége az oldal szerkesztésének (vagy amit csinálnak vele) szóval türelem.. :/
2010. aug. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!