Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi van a myvippel? Valami...

Mi van a myvippel? Valami nagyon nem stimmelhet vele :S

Figyelt kérdés

Felmentem az adatlapomra, és az adatlapomon belül akármire kattinthatok, nem tölti be az oldal. Csak annyit látok a képeimnél, hogy vissza került két képem ugyan azzal a címmel, amiket már több mint fél éve töröltem. Viszont amikor az adatlapomon vagyok, annál a két képnél nincs kint a kiskép, csak a többinél. Természetesen egyik képet sem tölti be, hogy ellenőrizzem. Ja és az első képemnél hirtelen 0-ra esett a nézettség pedig jó sok volt, és kijelez +8 kommentet, pedig senki nem nézte az adatlapomat ma, és tegnap sem. Tegnap meg minden jó volt. Ja és nem tudom hogy tényleg ott vannak-e azok a kommentek, mert nem tölti be ezt sem.


mi baja lehet?


2010. júl. 27. 12:37
 1/2 anonim ***** válasza:

szia. országszerte ez van. nekem is fent vannak olyan képek amiket már hetekkel ezelőtt leszedtem, és egy csomó képet 0-n néztek meg, de van alatta egy csomó komment... meg tök más az album neve, más a képaláírás. de nekem se engedi megnézni a képeket.

vissza fogják állítani, ne idegeskedj.

2010. júl. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm, azt hittem csak velem van a baj :D
2010. júl. 27. 14:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!