Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet megcsinálni hogy...

Hogyan lehet megcsinálni hogy értesítést kapjak arról ha fellép xy facebookra?

Figyelt kérdés

Konkrét értesítésre gondoltam, amit egy kiválasztott személy után kapsz, amiben értesít hogy jelenleg elérhető, most lett aktív stb. Hogy ne kelljen mindig figyelni hogy aktív-e.

Nekem most a csajom miatt kell, viszont ez bármilyen esetben alkalmazható és bárkivel szemben. Szerintem mások is akartak valaha valakit így "figyelni", ha nem akkor nyugodtan kövezzetek meg.

Letöltöttem pár ilyen alkalmazást a play áruházból, de egyikben sem adta be a keresett személy nevét, sem az ismerőseimet, tehát nem jött be a lista hogy válasszak ki legyen a kijelölt személy..

Viszont van amikor a facebook messenger magától dob be egy olyan értesítést hogy:

"Újrahívod őt: XY ?

XY nemrég elérhető volt."

És ezt nem csak olyankor vettem észre amikor hívtam és nem válaszolt vagy nem volt aktív hanem csak úgy random is néha.

Ezt nem lehet valahogy bekapcsolni ? Vagy van rá program ? Ötletek ?

Köszönöm.


2016. máj. 16. 09:09
 1/9 A kérdező kommentje:
Azt hiszem rossz helyre raktam be a kérdésem, így kevesebben látják majd és kevesebben is válaszolnak. :/
2016. máj. 16. 09:10
 2/9 Sunshinedoll válasza:
53%
Miért akarod zaklatni? Hívd fel telefonon, csak megvan tán a barátnőd száma? :D
2016. máj. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
81%

Rettenetesen gáz a hozzáállásod, normális nő szóba se áll vele, ha nyomozol utána.


Az ilyenek, mint te, mi a francnak erőltetik a párkapcsolatosdit, sosem fogom megérteni.

2016. máj. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem sokat érnél vele, mert a facebook akkor is aktívnak jelzi, ha igazából nem is nyitja meg, csak a telefonja csatlakozik a nethez.
2016. máj. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Zaklatom ? A csajomról van szó, és érdekel minden lépése.
2016. máj. 16. 10:43
 6/9 anonim válasza:
100%

Remélem lebuktatod magad valami bénán feltelepített kamuapp-al és kivág a csajod a francba, ahol a helyed.


Majd ő elmeséli, miket csinált aznap, ha megkérdezed tőle, mi a fenének vagy valakivel, akiben bízni se tudsz, és nyomozol utána meg figyeled?


Gusztustalan vagy.

2016. máj. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hasznos választ várok.
2016. máj. 16. 11:59
 8/9 Bence_ válasza:
Önbizalom hiányra meg nincs applikáció.
2016. máj. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Tessék, itt egy hasznos válasz: ne legyél gyökér.


Ezzel jóval többre mész, mint kutakodással és ellenőrizgetéssel. Persze maradhatsz ekkora s-ggfej, szíved joga, de akkor ne csodálkozz, amikor baromi gyorsan egyedül maradsz és a kutyának sem fogsz hosszútávra kelleni.

2016. máj. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!