Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Instagram-ról töröltem egy...

Instagram-ról töröltem egy képet, de még mindig a hírfolyamban van. Miért nem törlődött ki?

Figyelt kérdés
Kiraktam egy képet Instagram-ra, amit kitöröltem és a profilomban nem is látszik, de a hírfolyamban még mindig ott van. Kitöröltem már párszor, de mindig ott marad. Próbáltam kommentet írni hozzá, de akkor azt írja írja, hogy nem lehet. Szóval elvileg törölve van, az ismerőseim mégis látják, de csak a hírfolyamban. Hogy tudnám véglegesen eltüntetni?

2016. ápr. 30. 16:35
 1/1 anonim válasza:
Zard be az instagramot, es inditsd ujra. Nekem is volt régebben hasonló problémám, ez kb olyan, mint a Facebookon, hogy ott marad a kep, ha "lapozom" lefelé, de ha frissíted f5-tel, eltűnik.
2016. máj. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!