Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet megosztani...

Hogyan lehet megosztani képeket úgy, hogy azok ne jelenjenek meg a hírfolyamban?

Figyelt kérdés
Szeretnék megosztani pár db fotót, de amint megosztom rögtön ott van azon az idióta hírfolyamon. Tudom, hogy van lehetőség rá, hogy csak én láthassam, ismerőseim stb. De én úgy szeretném, hogy nyilvános legyen a képek láthatósága, csak ha megosztom ne legyen rajta a hírfolyamon. Inkognitóban legyen, hogy ha vki megnézi a profilomat láthassa a képeket, de a hírfolyamra ne kerüljön ki.

#Facebook #Képek feltöltése hírfolyam nélkül.
2015. dec. 4. 11:13
 1/1 A kérdező kommentje:

Merthogy egyébként, meg nem logikus szerintem.

Ha csak én láthatom a képet: Akkor minek töltöttem fel?

Ha csak az ismerőseim: Akkor gyakorlatilag szinte mind1 is, ha meg már nyilvános, mert úgy is min 200 ember láthatja.

Miért nem lehet nyilvános láthatóság mellett feltölteni képeket, úgy hogy nem vagyok kint egy hétig azon a szerencsétlen hírfolyamon, ha valaki meg rámegy az adatlapomra akkor hírfolyamtól függetlenül kifejezheti tetszési szándékát. Már rosszul vagyok a saját képemtől a hírfolyam miatt! :D

2015. dec. 9. 00:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!