Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van egy oldal, www.unlimitedps...

Van egy oldal, www.unlimitedps2games.com. Illegális ez, és nem átverés, ha fizetek?

Figyelt kérdés
Persze az írjon aki ebben már tapasztalt.
2008. szept. 20. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Az tuti, hogy ez illegális. :)

Az, hogy átverés e, azt nem tudom sajnos. Viszont ha már illegális letöltéshez folyamodsz, akkor használj torrentet, mivel ott legalább nem kell fizetned az illegális tartalomért. Meglehet, hogy néha lassabban jönnek le a cuccok, de hát ha már nem veszed meg, lehetsz türelmes is. :)

2008. szept. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és miért lenne illegális, ha fizetek? ^^'
2008. szept. 24. 14:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Talán azért mert ez warez, és egyrészt a program eredeti árának csak a töredéket fizeted ki, másrészt meg az a töredék se a fejlesztőkhöz/kiadóhoz jut hanem olyan emberek számlájára akik összelopkodták, és feltöltötték erre az oldalra. S így szépen meggazdagodnak az illegális tartalmak terjesztésén.
2008. szept. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Lehet,de ez már nem az én bajom...^^A lényeg hogy engem ne verjenek át. :)
2008. szept. 25. 17:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!