Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Digi 100 megabittes internet...

Digi 100 megabittes internet gondok, további dolgok lent?

Figyelt kérdés
Az a helyzetem van hogy,régen T-homnál volt a netünk 30 mb/s-os csomagunk volt,és ott ment a 30-ból wifin keresztüll 25 mb/s attól függ,mikor hogy amivel semmi baj nem volt,persze azelőtt ott is ingadozott a sebesség de hívtuk őket és idő után beállt,na most átmentünk a Digihez,és most 100 mb/s-es netünk van,amiből nekem általában teljesen változó értékek születnek,hol 5 mb/s hol 10 mb/s,hol 15 vagy 20 mb/s affölé nem igazán megy,nővéremnek a laptopján 30-40 mb/s habár több is lehetne,de még friss a net,és ezért még nem hívhatnánk a digit mivel 25 mb/s-et garantál LAN-on keresztül,tehát UTP-kábelen,viszont mióta átjöttünk a DIGI-hez wifin egyszerűen ingadozik a netem mint állat, TP-WR941ND-s routerünk van és én ahhoz vettem egy TL-WN951N-es hálózati csatolót,valakinek van esetleg ötlete hogy miért ilyen lassú nálam a net? vagy miért ugrál ennyire? Amúgy néha néha felmegy nálam is 50 mb/s fölé,volt már amikor 100-ból 75 is volt konkrétan a wifi mellett,amikor levittem a gépem.Remélem valaki tud segíteni,előre is köszönöm,ha valamilyen adatot kihagytam akkor utólag odaírom.

2016. márc. 2. 09:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Wifis mérés nem mérés.

Kábellel dugd össze a routert és a gépet és a routert, ha úgy is szar szólj a diginek.


A digi általában csak tömbházakban érhető el, ahol alapból rengeteg wifi adó van, szerencsére a legtöbben nem piszkálják a routerüket így 1-8as csatorna tele van felette viszont van bőven szabad sávszélesség. Próbáld meg átrakni 10 vagy afeletti csatornára

2016. márc. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!