Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Gépbe dugom nincs net, ha...

Gépbe dugom nincs net, ha routerbe igen?

Figyelt kérdés

A net kábelről jön,azt osztjuk meg ugye routerrel..(:DD) a modem a szolgáltatónál van

ha a gépbe dugom a netkábelt nem csatlakozik,651-es hibakódot ír ki. Ha a routerbe dugom akkor van net,azonban 2-3nál több eszköz csatlakozásánál már szakadozik,eddig kiválóan működött ha többen használtuk. Több laptopról is próbáltuk,nem nagyon jártunk sikerrel :D nem tudom még milyen információ lehet releváns a probléma megoldásához,kérlek segítsetek :) előre is köszi.



2016. febr. 27. 12:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
persze hogy nem szakadozik mert minnél több van rajta annál jobban terhelődik a hálózat gondolom nincs valami nagy netted ezért nem kell csodálkozni. minden internethez kell modem egyértelmű hogy sima kábelről nem megy.
2016. febr. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
szövegértés 1-es,köszönöm a semmit :)
2016. febr. 27. 13:00
 3/12 anonim ***** válasza:
Te most nyelvtan tanár vagy?Vagy mi?Az első válaszoló csak válaszolt a hülye kérdésedre!"a modem a szolgáltatónál van " Gratulálok!Remélem te is majd a hosszabbítóval a kád mellett fogsz telefonozni!
2016. febr. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Mivel nem vagyok jártas a témában,és a hozzászólásod alapján te sem,így nem tudtam jobban kifejezni azt,hogy milyen rendszer működik. Nálunk csak a kábel van,a többi dolog központi.

Megköszönném, ha a továbbiakban csak olyan válaszolna,aki rendelkezik az alapvető szociális készségekkel :)

2016. febr. 27. 13:15
 5/12 anonim ***** válasza:

Melyik szolgáltató melyik csomagja? Milyen router?

G.

2016. febr. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

TP LINK TL-WR841N 300Mbps wireless router

Nord-Telekom

A csomagot most nem tudom megmondani,olyan közepes kategóriájú,de eddig semmi baj nem volt vele,7-8 eszközről is jól működött.

Főként azt nem értem,hogy ha a kábelt közvetlenül a gépbe dugom nem csatlakozik,ha meg a routerbe akkor meg igen. (bár akkor sem a legjobb)

Egyébként hívtam a szolgáltatót,de semmi érdemi infóval nem szolgáltak..

2016. febr. 27. 13:50
 7/12 anonim ***** válasza:

"ha a kábelt közvetlenül a gépbe dugom nem csatlakozik"


te meg azt nem tudod fel fogni hogy router és a modem ugyan az !!! tehát semelyik kábeles internet nem megy modem nélkül !! te buta értelmiség! nyelvtan órára meg nem ide kell járni!

2016. febr. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mi a telekomos modem pontos típusa?

G.

2016. febr. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 axonbite ***** válasza:

valószínűleg a router be van konfigolva a szolgáltató által kapott internet hozzáférésre. ha router nélkül akarod rákötni a géped akkor új kapcsolatot kell létrehoznod és ott megadni a kapott hozzáférési adatokat.


a szaggatást illetően áramtalanítsd a routered és modemed 30 másodpercre majd helyezd őket áram alá. ha ez nem segít akkor router reset de akkor neked kell újra konfigolni hogy legyen neted újra.

2016. febr. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
#6 köszönöm
2016. febr. 28. 21:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!