Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért csinálja ezt az ncore?

Miért csinálja ezt az ncore?

Figyelt kérdés

[link]


az elmúlt 4 napban nem töltöttem vissza, mert akkor mobilnetem volt csak, reméltem, azóta az a 0B változik. ez miért van?

azt sem értem, miért írja, hogy leech, amikor letöltötte már régen, meg is nyitottam, jó is volt teljesen.



2016. febr. 26. 17:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ncore fórumhoz nincs accountod? ott nem tudod megkérdezni?
2016. febr. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ha nincs kinek visszatölteni, azaz nem tölti senki, akkor nem is fog változni a feltöltött adatmennyiség soha.

Ez teljesen normális dolog, erről szól a fájlcsere.


Az a leech dolog nyilván valami hiba lehet a kliensedben, rossz infót küld a trackernek, ne foglalkozz vele.

Az óra így is ketyeg mellette lefelé, úgyhogy minden oké.


Üdv.

2016. febr. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

0byte azért lehet mert az elmult napokban senki nem töltötte le amit te akarsz seedelni. A második pedig nem töltődött le még telejesen. Mind1 hogy megtudtad nyitni vagy nem, de ha egy adott fájlt kihagytál belőle akkor is letöltésnek jelzi és még az egész nincs meg a gépeden nem is állhatsz be seedelni. Viszont a seed idő változatlan marad!

Amit még kirpobalhatsz az az, hogy frissíted a torrent klienseden belül a trackert. Ha változatlan akkor a fent leírtak vannak érvényben nálad.

2016. febr. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

#2: amikor elindítottam a utorrentet, utána printeltem le a képet, csak az elmúlt 4 napban nem töltöttem vissza, előtte amikor visszatöltött, 18 óra alatt sem változott ott semmi.

köszi a választ. :). én is úgy vagyok vele, hogy az óra ketyeg, úgyhogy nagy baj nem lehet.


#3: nem is csodálom, hogy ezeket nem akarta letölteni senki. :D.

valóban kihagytam a letöltésből valamit, mert csak egy részére volt szükségem. ez nem is jutott eszembe, köszönöm. :)

a trackert pedig rendszeresen frissítem, úgyhogy igen, a fentiek az igazak rám nézve.

vagyis várj. amit leechnek ír, az egy három részletben feltöltött könyv, aminek nekem csak az egyik részére volt szükségem, mert épp nem volt nálam papírformában. most le kellene töltenem a maradék kettő részt is?

2016. febr. 26. 17:52
 5/12 anonim ***** válasza:
Pontosan! Az egész tartalomnak meg kell lenni a gépeden abból a torrentből.
2016. febr. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
elég a maradék részeket kipipálnom vagy az is kell, amit már múltkor letöltöttem?
2016. febr. 26. 18:33
 7/12 anonim ***** válasza:
Elég azokat, amiket kihagytál, amit letöltöttél már úgyis ott van.
2016. febr. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!
2016. febr. 26. 20:22
 9/12 A kérdező kommentje:
és olyankor mi a teendő, ha letöltöttem még egyszer, meg akarom nyitni, de beadja a utorrentet és ki sem tudom pipálni a többit?
2016. febr. 26. 20:25
 10/12 Gábor_79 ***** válasza:
Nem kell letöltened az egészet, anélkül is megy a megosztás és a visszaszámlálás is megy a hátralévő időből. Nincs semmmi jelentősége.
2016. febr. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!