Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért lassú a válaszidő a...

Retro Nagi kérdése:

Miért lassú a válaszidő a böngészőmben?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért van ez, de néha (sose tudni mikor) a böngészőmben lassan tölti be a net az oldalakat! Mégha nem is töltök le semmit se a Firefoxban, se a torrenten, akkor is több perc múlva jeleníti csak meg a kívánt oldalt! Próbáltam kiiktatni a tűzfalat, törölni a cookie- kat, de egyik se segített! Eleinte minden jól ment, 2 hétig jó volt, bár az igaz hogy egy régi P4- es gépem van 2,4 GHz- cel, 1,25 Gb RAM, de ha akkor nem volt semmi baja mopst miért csinálja ezt? Arra is gondoltam, hogy a plugin-containerrel lehet valami, mert néha kinyomta a hibaüzenetet mikor bezártam a Firefoxot! Stylist van fent benne és az Adblocker Plus, de mikor nem volt Adblocker akkor is csinált iolyet nem tudom mit tegyek segítsen már valaki!

2016. febr. 18. 09:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Több oka lehet. Lehet hálózati torlódás, csomópont terheltség, vagy más hálózati jelenség, erre a szolgáltató tudna pontos választ adni, vagy globálisabb hálózati analízis. (Pl. a szerverhez vagy a szolgáltatóhoz közeli csomópontok kapacitási problémái.) Vagy lehet a böngésző vagy a gép terheltsége, ehhez látni kellene, terheli-e valami a procit olyankor. Szóval első körben a kérdés az, hogy az átvitel lassul-e, vagy az oldal renderelése.


Egy érdekes olvasmány:

[link]

2016. febr. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Töltése le ezt az alkalmazást: [link]

Futtasd le, ez megadja a legjobb DNS-t

Írd át azt a DNSt arra amit ez a program ír

2016. febr. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sokat kell várni egy oldalra amíg elkezdi tölteni, vagy elkezdi letölteni, csak lassan áll össze?
2016. febr. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Valószínűleg a vírusirtóval volt a baj, mert mikor letöröltem utána egyből bejöttek az oldalak! NOD32 9- est használtam XP alatt, de most nem fogom visszatenni ha az terheli az egészet szóval mit használjak ami kicsit lightosabb program (és nem frissíti magát egy nap százszor), már csak ezt kéne kitalálni!
2016. febr. 26. 16:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!