Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért fogja meg ennyire a...

Miért fogja meg ennyire a gépet a Firefox?

Figyelt kérdés

Megelégeltem a Chromeot és elkezdtem Firefoxozni, de vissza kell váltsak.

A váltás a kiegészítők miatt történt meg, de sajnos nem ér annyit az egész, ha használhatatlanná teszi magát a böngésző.

Igazából, mintha nem is a gépet lassítaná a Firefox, hisz az ugyan úgy fut mint Chrome alatt. Gondolok itt arra, hogy közben akár játékot is elindíthatok.


Egyszerűen a firefox mintha nem akarna rendesen kommunikálni az alkatrészekkel, vagy mintha azok tojnának a böngészőre és csak minimális erőforrást kapna.


Például ha két külön ablakban elindítok egy-egy videot (nem feltétlenül youtubeosat) a Chrome akár 4-el is elbír az Ff-nek 1 is nehezére esik.


Kiegek előtt is ilyen volt az Ff.

Próbáltam erősebb vason is, 16GB rammal is i5 procival is érezhető a gyengesége... Nem értem miért.



2016. febr. 12. 17:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Az FF az valóban egyre rosszabb.Én is inkább Chrome-ot használok mert ez a legjobban szinkronizálható(pl. az Androiddal)és kevesebbet fogyaszt.Esetleg még a Seamonkey-t tudom javasolni ami még a régi FF-re épül ami még jó volt.
2016. febr. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mert a stable nem multithread. A nighlt verzió pedig az - töltsd azt, ha egyszerre 2 videót is szeretnél nézni. (hiszen ezért születtél 2 szemmel és 2 füllel)
2016. febr. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!