Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet eltávolítani a...

Hogyan lehet eltávolítani a Safe Findert?

Figyelt kérdés
Akármit csinálok, mindig ez az oldal jelenik meg a böngészőmben (firefox) kezdőlapként, hiába módosítottam a beállításokban google-ra. Valaki tudja, hogy lehet eltüntetni?

2016. febr. 8. 21:25
 1/7 MolotovPunk ***** válasza:

Olvastam ezt azt erről a vírusról.Sajnos durván beépül a böngészőkbe...Páran azt javasolták nekem,hogy telepítsem ezt a vírusölő progit Spyhuntert,mert az (elvileg letörli)de én ebben sem bízok.Sok negatív vélemény is olvasható a Spyről.

Programok közül is próbáltam törölni a Safe Findert,de nem lehet.Egyenlőre nem jöttem még én sem rá mit kéne tennem,de lehet az lesz,hogy újra húzom a Windowst.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__biztonsag__6..

2016. márc. 29. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Nekem is ugyanez a problémám. Többször is futtattam mélyvizsgálatot Malwarebytes-sal, kitakarítottam vele a gépet. Programok között nem talált a gép ilyesmit, tehát un nem tudtam installálni. A Firefox kiegészítői között se volt ott. Letöröltem a Firefoxot, újrainstalláltam, megint ott volt.


Nagyon idegesítő, hogy nem hagy rendesen keresni ez a keresőmotor, mert a sima Googleből is ide ugrik automatán. Próbáltam olyat is, hogy amit két pillanatra beír a címsorba sajátgépes helyet, azt kitörlöm, de csakazértis keresi és azt mondja a fájl nem található. Oké, legalább tudtam kicsit böngészni, de aztán újratermelődött és megint.

2016. aug. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Előző vagyok, Spyhuntert kerüljétek. Több, egymástól független forrás egyhangúan említi, hogy az egész windowst újra kellett rakni, mert a "vírusirtó" Spyhunter fontos fájlokat távolított el, ami az alap boothoz kell.
2016. aug. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 MolotovPunk ***** válasza:

A 3-as válaszoló tökéletesen jól leírta a dolgot.A (Spyhunter egy nagy kamu vírusirtó.)Én is olvastam róla sok negatívumot.

Nekem egyébként az lett a megoldás,hogy egyik ismerősöm újrahúzta a Windowst.Azóta ismét jó a gépem.Egyébként nekem állítólag a Google Chrome böngészőmbe fészkelte be magát az a kártékony Safe vírus.Azóta nem is használom azt a böngészőt.

Maradtam a Firefoxnál.

2016. aug. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nekem is mindig ugyan ez van. megpróbáltam már 3 vírusírtó programot de egyik se működött. Az én gépemmel az a baj, hogy nincs CD/DVD meghajtója, úgy hogy ha akarnám se tudnám újratelepíteni.Egyenlőre még keresgélek a programok között.
2016. aug. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 MolotovPunk ***** válasza:
Pendrive-ról próbáltad már újratelepíteni a Windowst?
2016. aug. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nem mert már sikerült letörölnöm egy Malwarebytes nevű programnak a próbaváltozatával.


link: [link]

2016. szept. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!