Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valaki tud segíteni? (kérdései...

Devil *_* kérdése:

Valaki tud segíteni? (kérdéseim a lent, magyarázatom komment/válaszként lentebb)

Figyelt kérdés

1. Miért nem nyitja meg a daemon tools-os fájlt?

2. Hogy lehetne véglegesen törölni az utorrentet?

3. A reklámokkal mit tudok kezdeni, hogy rendesen tudjak pl. játszani és nem legyen lassú az internet



2016. febr. 8. 17:48
 1/4 A kérdező kommentje:

1. Új a laptopom és nemrég lett rátelepítve a sims 3 alapjáték és egy kiegészítő. Egy oldal leírása alapján megpróbáltam letölteni és telepíteni még néhány kiegészítőt. Utorrent megvolt, daemon tools is, és ezután a daemon tools-os fájlt nem nyitotta meg.

2. Mivel nem sikerült megpróbáltam letörölni mindent, amit letöltöttem, de az utorrent még így is működött.

3. Viszont ezek után az internet nem jó, azóta tele van reklámokkal és a játékokkal sem tudok rendesen játszani (pl. csábításból jelessel) és az internet is lassúbb lett.

Normális válaszokat kérek.

2016. febr. 8. 17:49
 2/4 anonim válasza:

1. Próbálj meg jobb klikkelni a fájlra, társítás és válaszd ki a Daemon Tools-t.

2. Próbáltad már Vezérlőpultban?

3.Miféle reklámok? Ha online játékokkal játszol akkor sehogy. Az internet sebessége a szolgáltatótól függ.

2016. febr. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Vagyis Adblock Plus-sal megválhatsz a reklmámoktól de nem lesz gyorsabb a neted. Egyébként ha nem a Google Lett az alap keresőd akkor Chrome beállításaiban visszatudod állítani.
2016. febr. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

A társítást próbáltam, úgy lett daemon tools-os fájl belőle. És ezt nem nyitja meg, mert a megnyitnása után indulna el a telepítés.

2016. febr. 9. 17:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!