Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem működik a wifi?

Miért nem működik a wifi?

Figyelt kérdés
Már fél éve működik teljesen problémamentesen a wifi a lakásba. Tegnap amíg nem voltam itthon áramszünet volt. Este mint mindig csatlakozni akartam a mobilommal a wifire és kérte a jelszót. Eddig soha nem kérte, hiszen be volt állítva hogy ne felejtse el. Beírtam és azt írta ki, hogy "hitelesítési hiba történt". Egyik mobiltelefonról sem működik és a gépről sem. Internet van ha bedugom a gépbe a netkábelt, tehát azzal nincsen baj. Azóta már újratelepítettem a wifi routert, adtam új jelszót, új felhasználónevet, de így sem működik. Mi lehet a baj?

2016. jan. 25. 13:32
 1/3 szaszaa11 válasza:
53%
Szia! Ha a jelszót és a fh. Nevet megváltoztatod, akkor újra csatlakoznod kell az internethez a modemmel us, ugyanis a router Önmagában nem sugároz jelet, ha nincs összekapcsolva az internetes modemmel. Számítógépen keresztül csatlakozz az internethez, és működni fog.
2016. jan. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vedd le a wifiről a jelszót. Úgy tudsz csatlakozni?

G.

2016. jan. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: Megtörtént az is, de semmi változás. Hibás a jelszó, de fogalmam sincs miért, mivel tudom, hogy nem az :(

2. válaszoló: megpróbálom úgy

2016. jan. 25. 13:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!