Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » TP-LINK TL-WR1043ND router...

TP-LINK TL-WR1043ND router wifije nem működik?

Figyelt kérdés

Nem működik a router wifije, néha enged rá csatlakozni telefonról, néha a laptopot nem engedi rá csatlakozni, néha a telefont sem, néha ad netet wifin néha nem..

Nem értjük már mi a baj, a beállításokkal nem találtam bajt mac szűrés nincs semmi ilyesmi.. A baj hogy másik routerrel meg mindenhol jó a net de nincs itthon olyan router ami a 100mb/100mb letöltés feltöltéses digi csomagunkat bírná és azt a sebességet adná vezetéken a gépre, amit fizetünk. Mellesleg vezetéken a net mindig jó. Csak a wifi rosszalkodik így.. Nem lehet a Channel, frekvencia sem próbáltuk több frekvenciát is, 1-13-ig nem volt jó auto-n van jelenleg. Firmware frissítés volt, régebbi firmware-eket is próbáltam



2015. dec. 27. 14:07
 1/3 P.O.C. ***** válasza:
Vidd szervizbe. Ha nem garis már, akkor megpróbálhatsz valamilyen alternatív firmware -t is. OpenWrt -vel remekül muzsikál a készülék. Én használtam rajta.
2015. dec. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ebben tudnál segíteni?
2015. dec. 27. 17:13
 3/3 P.O.C. ***** válasza:

A firmware frissítés menete ugyan az, mintha gyárit raknál fel. Így ezt nem kell ragoznom, mert már csináltad. Előtte persze állíts mindent gyári alapra.

Ha v1.x -es hardver verziód van, akkor ez rá a legújabb firmware:

[link]

Ha 2.x -ásod van, akkor meg ez: [link]


Ez az alap OpenWrt, csak mint mezei Wi-Fi router fog működni ilyenkor, de neked nem is kell több szerintem.

Ezek kívül persze rengeteg hasznos csomagot telepíthetsz.

Van akik már nagyban űzik ezt az okosítást, ők többet tudnak segíteni mint én.

Itt érdemesebb kérdezned:

[link]


A topik összefoglaló is hasznos olvasmány.

2015. dec. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!