Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit tudtok a 10forintert.hu...

Mit tudtok a 10forintert.hu oldalról?

Figyelt kérdés
2010. márc. 27. 19:14
1 2 3
 21/27 anonim válasza:

Gyerekek, ott van nekünk a jó magyar Vatera. Am én is regeltem erre az oldalra, de vhogy még nem találkoztam nyertessel de jó lenne ha egyszer nyernék én is, s az automaták ellen nincs esély, eleve minek vannak automaták? A licitnek nem az a lényege, h te döntesz, hogy mikor mit mondasz?


Svindlerek mondták: Ami túl szép, hogy igaz legyen az nem az!

2013. márc. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 ozsvathl válasza:

Én komolyan nem értem a magyarok 90%-át azért mert van egy ilyen oldal ahol én 2 éve rendszeresen licitálok és NYEREK ők meg "jaj biztos átverés jaj istenem végre van egy oldal ahol lehet olcsón kapni dolgokat :((((("..! 1 hete nyertem legutóbb egy Apple laptopot ami boltba 360ezer én 82 ezerért nyertem meg (okoskodók kedvéért a 82ezerbe benne vannak a BID pontok értéke)Szóval én csak ajánlani tudom mindenkinek aki csak egy kicsit is konyít ehez és van egy alap kezdőtőkéje amit tud ebbe fektetni ! Nekem volt olyan hónapom hogy nyert tárgyak összegéből majdnem egy teljes fizetést kitudtam hozni !


Üdv Egy Jóakaró

2013. jún. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 ozsvathl válasza:

Én komolyan nem értem a magyarok 90%-át azért mert van egy ilyen oldal ahol én 2 éve rendszeresen licitálok és NYEREK ők meg "jaj biztos átverés jaj istenem végre van egy oldal ahol lehet olcsón kapni dolgokat :((((("..! 1 hete nyertem legutóbb egy Apple laptopot ami boltba 360ezer én 82 ezerért nyertem meg (okoskodók kedvéért a 82ezerbe benne vannak a BID pontok értéke)Szóval én csak ajánlani tudom mindenkinek aki csak egy kicsit is konyít ehez és van egy alap kezdőtőkéje amit tud ebbe fektetni ! Nekem volt olyan hónapom hogy nyert tárgyak összegéből majdnem egy teljes fizetést kitudtam hozni !


Üdv Egy Jóakaró

2013. jún. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 pepi123 válasza:
üdv! Én nyertem bid-et 3 liciten most kérték a személyim és lakcímkártyám másolatát,hogy valós személy vagyok-e. most 7 napom van hogy küldjem vagy ne?!
2013. aug. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

ÉN nyertem ott!! Poton pénzért egy parfümöt, de mivel nem volt bankszámlám, nem tudtam kifizetni!!


Ha utána számoltok láthatjátok, hogy kinek és miért éri meg.

A BID-ek árából jön be nekik rendesen, ha valaki szerencsés tényleg megkapja olcsón a terméket!!

2014. szept. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:

Hasonló oldal: legolcsobban.com [link]

Itt is BID-eket kell venni 10.000ft 2000bid vagyis 5ft/bid

látszik, hogy hol tart 1-1 aukció, illetve, hogy korábban mi mennyiért kelt el. Az árak, azok a bidegből jönnek össze, vagyis a valós árat meg kell szorozni öttel.

Ha egy telefon 8.000ftért kelt el, akkor annak a valódi értéke 40.000ft. tegyük fel, hogy csak két ember licitált. Az egyiknek 20.000ftért lett egy telefonja pontosabban még ki kell fizetnie a BIDek forintosított darabszámát, vagyis 20.000+8.000ft, a másik ember 20.000ft-ot vesztett.


Leegyszerűsítve, a példánknál maradva:

1 telefon végső összege 8.000BID

2 licitáló:4.000+4.000BID

forintosítva 20.000+20.000ft

Nyertes 20.000ft a már előre kifizetett BID-ek, re +8.000ft a termék végösszege

A Vesztes 4.000bidet, azaz 20.000ft-ot vesztett

Az oldal üzemeltetői a telefonra 48.000ft-ot kaptak.


Ez egy 100.000ft-os telefonnál nem értem hogy éri meg nekik...


Ha az üzemeltető robotot használnak és a robot nyer, akkor az üzemeltető nyert 20.000ft-ot. Persze ez már bűncselekménynek minősül. Szóval én is örülnék, ha egy kis infót kapnék arról, hogy hogyan is működik ez pontosan...

2014. nov. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 ProteinBoss válasza:
Én már többször is nyertem vele én mindig a FT-ban kértem az árát (megszabott árának 80%) bőven plusz eddig szimplán sok idő nézésével és rendszer megértésével, valószínűséget tudsz nagyjából számolni fejben és slussz. Aki szerint csalás annyit mondok, lehet. De pénz kapsz belőle és pluszba lehet menni egy kis ésszel. Nyilván szerencse játék.
2016. ápr. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!