Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit tudtok a 10forintert.hu...

Mit tudtok a 10forintert.hu oldalról?

Figyelt kérdés
2010. márc. 27. 19:14
1 2 3
 11/27 anonim válasza:
35%

Jah igen!....


"Ugyanazok a felhasználók, az aukciók, a robotok, ráadásul ugyanazok a robotok más nyelven küldik a hülye chatjeiket, ugyanabban az időpontban, mint amikor a magyar oldalon is"


Ez így jogszerű! Az ebay sem működik másképpen, hiába van jelen vagy 30 országban. Ha egy licit érkezik egy tárgyra, akkor mind a 30 oldalon ezt közzéteszik, csak az ország adott nyelvén.


Ezzel nem megbántani akartalak, nehogy megsértődj, nem az a szándékom. De aki életében nem licitált, vagy azt sem tudja, hogy hogy működnek ezek a dolgok, az inkább hagyja. (Ezt az oldalt egyébként is felejteni kell, mert az, hogy állandóan automata nyer, az nekem nem tetszik.)


Ebben a pillanatban 2011/05/31 10:51-kor " Már 124 050 befejezett aukció "

Üzenem annak, aki már nyert, hogy ossza már meg véleményét a csomagküldéssel kapcsolatban, mert ennyi nyeremény és egy sem lenne magyar??? Erre a következtetésre azért jutottam, mert még sehol nem olvastam azt, hogy valaki nyert volna.

2011. máj. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim válasza:
26%

Hogy miért nyer automata?

Mert 2féleképpen lehet licitálni. Vagy kézzel klikkelgetsz, vagy pedig az automatát beállítod, s nem kell klikkelgetni, hanem úgymond automatikusan licitálsz. A legtöbb termékemet így nyertem. Lehet nyerni, nem könnyű, attól függ mennyi bid-ed van. Azt meg nem megvásárolni érdemes, hanem gyűjtögetni, s később több bidet befektetni egy termékbe. Aztán vagy sikerül vagy nem, de mindenki ennek tudatában lecitáljon!

2011. aug. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim válasza:
11%
Szerintem jó kis oldal.Az igaz amíg kezdő vagy addig nehéz,de ha ésszel játszol akkor nagyon jól megy,és egy idő után nem is kell befizetni.Saját tapasztalatból mondom.Nyertünk is már rajta nem is egy dolgot.Meg is érkezett a nyeremény.Higgyétek el,de akit nem érdekel az ne játszon.Ilyen jó dolgot ritkán talál az ember,és hihetetlen,de minimális összeget fizettem be és nagyon sok jó dolgot nyertünk.Én is és ismerőseim is.
2011. aug. 20. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim válasza:
87%
Vicces, hogy az utolsó két hozzászólást ugyanaz a felhasználó írta. Persze lehet hogy csak véletlenül 80% mindkettejük visszajelzése. :)
2011. szept. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim válasza:
Akkor nevess csak nyugodtan! Én az elsőt írtam! Amúgy 86% ha jobban megnézed :P
2011. szept. 18. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 Magyar2 válasza:
Részben csalás. Nyertem kifizették, de többet nem engesdett licitálni, pedig a szabályzatban az van, hogy korlátlan mennyiségű licitáláson vehet részt a felhasználó. Hát ez nem igaz!! Nem enged licitálni kiírja, hogy nem licitálhatsz, mivel elérted a nyerési határt. Ezt pedig egyik szabályzatban sem olvastam. A lényeg, hogy nem enged nyerni.
2012. márc. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 Magyar2 válasza:

Vigyázat!!!!

Nagyon nagy csalás!!!!!!!!

Kimásoltam az e-mailjükből! A szabályzatban ez nem szerepel!

Nem lehetsz nyereséges!!!!!!!!


Megnyerhető Aukció korlátozások


Termék Aukció

A 10forintért.hu Üzletben vannak korlátozások, hányszor lehetsz Nyertes olyan Aukción, amelyiken nem BID csomagot állítunk ki árverésre:

30 napon (pontosan 720 órán) belül egy Felhasználó csak ötször lehet Aukció Nyertes.

Az ötödik Aukció (5) megnyerése pillanatában a Szolgáltató leblokkolja a Felhasználó (az ötödik Aukció Nyertes) hozzáférését a Licitáláshoz és Automata beállításhoz.

Ha az adott Felhasználónak korábban volt egy beállított Automatája más Aukción és ez az Automata aktív, akkor ennek az Automatának az ajánlatai nem lesznek figyelembe véve egészen addig, amíg újra szabad hely lesz a megnyerhető Aukciók korlátaiban.

Abban a pilllanatban, amikor újra szabad hely lesz az adott Felhasználó megnyerhető Aukciók korlátaiban, az Automata blokádja megszűnik, amennyiben az Aukció, amelyiken be lett állítva, továbbra is tart és a többi feltétel is teljesítve van, különösen a számlán lévő BID-ek mennyisége és a beállított maximális ár.

A megnyerhető Aukciók korlátaiba nem számítanak bele azok az Aukciók, melyeknek BID csomag a tárgya.

BID csomag Aukció

A 10forintért.hu Üzletben vannak korlátozások, hányszor lehetsz Nyertes olyan Aukción, amelyiken BID csomagot állítunk ki árverésre:

24 órán belül egy Felhasználó csak egyszer lehet Nyertes olyan Aukción, ahol BID csomagot állítunk ki.

Az első (1) Aukció megnyerése pillanatában a Szolgáltató leblokkolja a Felhasználó (az első Aukció Nyertes) hozzáférését a Licitáláshoz és Automata beállításhoz a BID csomagot tartalmazó Aukciókon.

FIGYELEM! 24 órán belül csak egy BID csomagot nyerhetsz, de csak akkor ha a megnyert csomag értéke nem lépi át az 5000 BIDet. Amennyiben a megnyert csomag értéke meghaladja az 5000 BIDet, minden megkezdett 5000 BID után meghosszabbodik a korlátozás időtartama következő 24 órával (pl. megnyert 103-5000 BID -> 24 órás korlátozás, 5001-10000 BID -> 48 órás korlátozás, stb.).

Továbbá a megnyerhető BID csomag értéke max. 100 000 BID, ez az érték elérése után az aukció tovább fog tartani, de a megnyerhető BIDek értéke nem fog már növekedni!

Ha az adott Felhasználónak korábban volt egy beállított Automatája más Aukción és ez az Automata aktív, akkor ennek az Automatának az ajánlatai nincsenek figyelembe véve egészen addig, amíg újra szabad hely lesz a megnyerhető Aukciók korlátaiban.

Abban a pilllanatban, amikor újra szabad hely lesz az adott Felhasználó megnyerhető Aukciók korlátaiban, az Automata blokádja megszűnik, amennyiben az Aukció, amelyiken be lett állítva, továbbra is tart és a többi feltétel is teljesítve van, különösen a számlán lévő BID-ek mennyisége és a beállított maximális ár.

A megnyerhető BID csomag Aukciók határaiba nem számítanak bele a "Licit nélkül" Aukciókon kiállított BID csomagok.

2012. márc. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
43%

El vagy tévedve kipofám,.. ezek a szabályok nem azért vannak hogy ne tudj nyerni.

Ha logikusan végig gondolod aki már régóta gyűjti a BID pontokat jóval nagyobb eséllyel indul egy termékért mint te.

A később felmerülő nagy szintkülönbségek miatt lett bevezetve hogy egy hónapon belül egy játékos csak 5 aukciót nyerhet meg.

A Bid csomagok ugyan ezen szempontok miatt vannak korlátozva.

A negatív vélemények többsége abból ered hogy az emberek ész nélkül nekivágnak 100-200 bidekkel és aztán keseregnek hogy nem nyernek semmit.

Aki ész nélkül licitál meg is érdemli.

2012. dec. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim válasza:

nos, mar szinte mindent leirtatok az oldalrol. igazabol csalas nincs benne, csak ugy van beallitva az egesz, hogy ok minel tobbet nyerjenek, es minel tovabb tartson 1-1 licit.

az egesz abbol all, hogy elkezdodik 1 licit, te pedig licitalsz. a 10masodperc nem arra vonatkozik, hogy aki leghamarabb, vagy legutoljara licital 10 mp-n belul, az nyer. 10mpnek kell eltelnie a TE licited utan ahhoz, hogy megkapd, de ezt akarja mindenki, hogy az o sajat licitalasat kovetoen 10 mp ugy teljen el h mar senki nem licital a termekre. viszont minden egyes licited viszi a penzt, amit mar nem latsz viszont. kiprobaltam, 800ftert vettem bideket. nos, osszesen 5-6 alkalommal nyomtam licit gombot, es hopp, elfogyott.. :) sajnos ehhez marhanagy mazlid kell legyen, olyat kell kifognod, amelyik licit kb hajnalban indul. olyankor nagyjabol senki nincs fent, nem figyelik az indulo licitet, gyorsan licitalsz, es nyersz. csak el kellene talalni, melyik idopont ez. nomeg, vannak az ejjeli baglyok, akik VELETLEN pont fentvannak hajnal 5ig. ugyhogy nem konnyu nyerni sajnos, de nem lehetetlen.. nekik rengeteg penzuk van ebbol.

2012. dec. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim válasza:

ez a legnagyobb átverés.

ha te meg akarsz venni egy több százezres akármit azt elhiheted, hogy nem kapod meg párszáz forintért.

én még ajándék 10 BIDet se kaptam.

ha akarok venni, akciósan 600 BID 4500 ft. senkinek nem ajánlom aki normális. szégyen az ilyen oldal.

2013. jan. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!