Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a különbség a hájdolás és...

Mi a különbség a hájdolás és a letiltás között a facebookon?

Figyelt kérdés
Mit jelent ha valakit elhájdolok?

#letiltás #Hájdolás
2016. jan. 19. 11:15
 1/6 Tengor ***** válasza:
81%
[link] < így már érthető?
2016. jan. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
"hájd" - fejlődik a magyar nyelv, jóvan.
2016. jan. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem vagyok hülye. Tudok angolul. Nem véletlenül a számítástechnika témakörben szerepel a kérdésem. Helyesen írni is tudok. Létezik a hájdolás szó, mint idegen nyelvből magyarosított kifejezést. (Pl. mint a lájkolás)

A kérdés arra vonatkozott, hogy ha a facebookon arra kattintok, hogy hide, vagyis hogy elrejtem egy bizonyos ismerős tevékenységét, az mennyiben különbözik attól, ha letiltom?

A kioktatásnak nem veszem hasznát, ha erre tudsz érdemben válaszolni, csak akkor kommentelj.

2016. jan. 20. 03:23
 4/6 Tengor ***** válasza:
Ha elrejted, akkor csak nem látod. Ha letiltod, akkor meg sem kapod.
2016. jan. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi.

Már csak egy kérdésem lenne, hogy létezik-e olyan program, amivel teljesen elrejthetem magam valaki elől. Mármint nemcsak facebookon, hanem ha bármilyen fórumon bejelentkezik/regisztrál valaki azzal az IP címmel, engem nem láthat.

Nem alkalmazni szeretném ezt, hanem egy színházi előadásban megemlítünk ilyen dolgokat és nem akarom, hogy totál tévúton járjunk.

2016. jan. 21. 09:14
 6/6 anonim ***** válasza:
hát pedig szerintem elég lehetetlen.. ami a szerver oldalon történik arra neked semmi hatásod sincs a gépen telepített programjaiddal.. milyen előadás volt ez? egyébként ha tényleg tudsz angolul elég egyértelmű.. hide=eldugni\elrejteni block=blokkolni\zárolni :D
2016. jan. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!