Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen névvel tölthetek fel...

Milyen névvel tölthetek fel egy videót torrentre?

Figyelt kérdés
privát video, csak az a gond, hogy 2 Gb-nál nagyobb, így csak torrenten tudom megosztani.
2016. jan. 14. 15:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Bármilyen néven:D

Ez kb olyan kérdés hogy hogyan nevezzem el a gyerekemet!

Hülye gyerek meg beírja hogy:Radiátor! xD

2016. jan. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi lenne pontosan a célod ?
2016. jan. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Feltöltés nélkül is megvalósítható.


[link]

2016. jan. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Oké, megvan :) Egy videobol hogy készíthetek torrentet?
2016. jan. 14. 18:39
 5/7 anonim ***** válasza:
de most mit akarsz varázsolgatni? ha valami családtaggal vagy haverral akarsz megosztani valamit akkor csinálj egy google accountot (gmail,youtube,etc) és ott a google drive-ra tudsz 15gb-ig feltölteni és a linkjét meg is tudod osztani..
2016. jan. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ggoogel drive -al próbáltam, de nem engedi feltölteni, szerverhibára hivatkozva! torrenttel próbálkozok! Azért kérdezek, mert ilyet még NEM csináltam! köszönöm a válaszokat! :)
2016. jan. 14. 19:23
 7/7 anonim ***** válasza:

Egy zárt tracker se fogja elfogadni a saját készítésű videóid feltöltését. Igényesebb oldalakon akár warnt is kaphatsz érte. Ezt semmiképp nem javaslom.

Darabold el, és úgy fel fogod tudni tenni drivera. 2-3 db-ba vágd el és úgy jó lesz.

2016. jan. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!