Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ncore-n most kaptam meghívót...

Ncore-n most kaptam meghívót regisztráltam, egy pontom van, még is mikor tölthetek le valamit az oldalról? Hogyan kell visszatölteni, és hol látom hogy mennyit töltött vissza?

Figyelt kérdés
2016. jan. 3. 10:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az a szabályzat érted van. Vannak olyan dolgok, amikre nem is gondolnál, és mégis jó nagy galibát okozhatsz vele, ha nem úgy cselekedsz. A saját érdekedben olvasd el, különben nem csak magaddal, de más(ok)kal is kiszúrsz.
2016. jan. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Molyolo ***** válasza:
79%
Azonnal letölthetel,fent a közepén van olyan hogy aktivitás,megnyitod és írja a cuccaidnál hány órát kell még hagynod a torrent visszatöltést.Az arány lényegtelen de ott írja azt is.Addig kell torrentben tartani amíg el nem tűnik az aktivitási listából.
2016. jan. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 janos.pete ***** válasza:
Bármikor letölthetsz bármit. Ha rámész a saját profilodra bal oldalt fent pl: Gipsz Jakab felhasználó, akkor megváltozik a sor és jobb oldalon fenn a vége felé lesz egy Hnr felirat . Ez a Hitrun, ha ráklikkelsz megkapod azt az időt torrentenként amíg vissza kell töltened. Utána akár törölheted is a torrentedet. Olvasd el a szabályzatot és az nCore GYIK-ját. Ott minden kérdésedre választ kapsz.
2016. jan. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!