Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem küld a Facebook...

Miért nem küld a Facebook jelszó visszaállító emailt FREEMAILRE? Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés
Számtalanszor próbálkoztam, hogy elküldje, a rendszer emiatt ideiglenesen le is tiltott. NAGYON fontos lenne hogy használni tudjam a fiókom, pánikban vagyok. A jelszavam sajnos elfelejtettem, pár napja változtattam meg, nem írtam fel, és csak a régit tudom. Amikor rámentem arra, hogy elfelejtettem a jelszavam, sajnos csak egy alternatívát hozott fel, mégpedig hogy az anno regisztrált freemailemre "küldik" a 6 jegyű kódot. Azonban ez még mindig nem történt meg. SMS-ben kapható kódot, a rendszer érthetetlen okokból fel sem ajánlott.

2016. jan. 13. 21:40
 1/10 anonim ***** válasza:
nézd meg esetleg a levélszemét között.
2016. jan. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

abszolút semmi, találtam néhány bejegyzést az interneten arról, hogy bár 2012-es, de a freemaillel ilyen szempontból,már akkor is gond volt.

És már alig látok reményt, hogy bármit is küldenek.

2016. jan. 13. 21:51
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem lehet a Facebook-stáb közül erről valakit értesíteni?
2016. jan. 13. 21:51
 4/10 anonim ***** válasza:
Telefonszámra kérd ki. A facebook már megköveteli a telefonszámot így nem lehet nem visszaállítani az jelszavad. Ha meg nincs meg a számod, hívd fel a mostani tulajt aztán beszélj vele, hogy segítsen.
2016. jan. 14. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De nem tudom arra kérni. Csak azt ajánlja fel hogy e-mailre küldi el. Nekem is nagyon fura. Ha pedig a keresőbe írom be a számom, akkor is kidobja a freemailemet, és csak oda tudom küldeni.....
2016. jan. 14. 15:55
 6/10 anonim ***** válasza:
Írj a freemailnek. Talán segítenek.
2016. jan. 15. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Amúgy (tudtommal) egy idő után automatikusan törli a fiók magát. Kivárod a 90 napot és újra regisztrálod a címed. Utána már megy a dolog.
2016. jan. 15. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sajnos tévedtem...


[link]


Marad a freemail (origo) felkeresése.

2016. jan. 15. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Erre az e-mailre is írtam nekik. Az adminisztrátornak már 4-szer, de nem válaszoltak.
2016. jan. 16. 09:07
 10/10 anonim ***** válasza:
Légy kitartó. Egyszer majdcsak válaszolnak. Én a személyes megkeresés híve vagyok. Szerintem tegyél egy próbát.
2016. jan. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!