Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nagy kérdéssel fordulok...

Almasi1977 kérdése:

Nagy kérdéssel fordulok hozzátok? , lassan nem tudom mi tévő legyek? Adott e528 laptop win7 ujra lett telepítve. A rutert tp740n látja, de nem csatlakozik fel rá.

Figyelt kérdés
Már resetetltem, kihuztam. A szomszéd ruterét látja arra wifin csatlakozik. Az én rúterembe meg sajna nem tudok belépni. Mik lenének a beállítások

#csatlakozás #Latja a rútert
2016. jan. 9. 19:25
 1/2 Hegyesi Teofil válasza:

Be kell a routert is állítani a gépedhez sztem. Eltekintve a szolgáltatótól, ebben sok infót találsz a router beállításra vonatkozólag: [link]

Idézet az első oldalakról: Állítsa számítógépe hálózati kapcsolatát „automatikus IP cím”

-

re, vagy pl. a 192.168.0.2 (hálózati

maszk: 255.255.255.0; alapértelmezett átjáró: 192.168.0.1; DNS kiszolgáló: 192.168.0.1) címre.

Kérjük, nyisson

meg

egy

böngésző

ablakot, a címsorba írja be: [link]

A

megjelenő

ablakban az alábbi adatokkal

jelentkezhet be

:

felhasználónév: admin

jelszó: admin

Kérjük,

kattintson a „Bejelentkezés” gombra!

2016. jan. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nagy nehezen beléptep.HASZNOS VOLT NAGYON

SAJNOS NEM TUDOK MEUBEN BEALLITASOKAT VEGRE HAJTANI MERT NEKEM NEM A TP LINKES FELULETET HOZZA FEL HANEM A KRAUN A RUTERET

2016. jan. 9. 20:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!