Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudok megtalálni vagy...

Hogy tudok megtalálni vagy csak le ellenörizni valakit hogy tényleg létezik-e az a személy akinek kiadta magát?

Figyelt kérdés
az állitolagos nevét születési dátumát tudom és a települést ahol állitolag lakik hol tudnám megnézni hogy télleg létezik-e az a személy vagy lehetséges valahogy kideriteni hogy honnét internetezik nem pontos cim kéne csak település esetleg kerület ja és iwiw myvip és hasonló közöségi portálokat már probáltam.
2010. márc. 25. 16:48
 1/5 czibles ***** válasza:

nagy közelítéssel ki tudod deríteni.


[link]


be írod az IP címét és nyomsz egy "Track IP, host or website"-t és kiírja, hogy kb honnan netezik.

fontos hogy a jelenlegi IPjét tudjad és online legyen.

2010. márc. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen abban tudnál segíteni hogy az ip-cimét hogy tudnám megszerezni az nélkül hogy megkérdezem ja és ez nem a szolgáltató központját adja meg?
2010. márc. 25. 21:50
 3/5 czibles ***** válasza:

igen, a szolgáltatója központját mutatja, de attól a helytől nem lehet nagyon mesze. ezért is mondtam, hogy nagy közelítéssel tudod így meg.


IP címét meg a netstat parancssal tudod meg talán a legkönnyebben, de folyamatos adat forgalom kell köztetek, hogy legyen. legjobb ha mondjuk MSNen küld neked egy nagyobb dolgot.


"A kapcsolódási statisztika megjelenítése a netstat paranccsal


A netstat paranccsal a protokollstatisztikát és a jelenlegi TCP/IP-kapcsolatokat lehet megjeleníteni. A netstat -a parancs megjeleníti az összes kapcsolatot, a netstat -r parancs pedig megmutatja az útválasztási táblázatot és az aktív kapcsolatokat. A netstat -o parancs megjeleníti a folyamatazonosítókat, így megtekintheti az egyes kapcsolatokhoz tartozó portok tulajdonosait. A netstat -e parancs megjeleníti az Ethernet-statisztikát, a netstat -s parancs pedig protokollonkénti bontásban készített statisztikát jelenít meg. A netstat -n parancs hatására a cím és a portszám nem alakul névvé. A következő példában a netstat parancs végrehajtásának eredménye látható:"

[link]

2010. márc. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A mobilnetek dinamikus (változó) IP címet használnak, nagyon nehéz kideríteni, hol és ki használja? Viszi a laptoppal együtt pl.
2010. márc. 26. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Megnéztem az IP adresst, marhajó, a szolgáltatót, IP címet, települést, operációs rendszert látja, de a Mozilla Firefox 3.6.2 helyett 1.9-et(?!) ad meg, a felhasználó bizony Anomymus. Keress Budapesten tűt a szénakazalban.
2010. márc. 26. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!