Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Létezik akármi is amivel le...

Létezik akármi is amivel le lehet ellenőrizni, ha tiltanak msn-en?

Figyelt kérdés
régi módszerem egy alternatív cím volt amire mindenkit felvettem. Sokakat nem érdekelt, hogy mi is az a cím, és ha sosem léptem be vele, nem is törölték le. Így láttam mikor vannak fennt ott, de nálam nem. De ennél egyszerűbb megoldás létezik?
2009. ápr. 5. 21:45
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
aMSN. De ne híreszteljétek! :D
2009. ápr. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%
Plus! -> Partnerlista-karbantartó -> Fennvagy -> Nem.
2009. ápr. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
És az aMSN-en hogy tudom megnézni,Mert nekem nem sikerül!:S
2009. ápr. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
Fentlenni egy partner listáján teljesen más, mint nem letiltottnak lenni. Nem zárja ki a kettő egymást, és nem is feltételezik egymást. A partnerlistámon fent lehetnek letiltott és nem letiltott személyek is, és ugyanúgy törölhetek a partnerlistámról személyeket úgy, hogy egyben letiltom őket, meg úgy is, hogy továbbra is láthatják, ha kapcsolódom (csak én nem látom őt, mert töröltem). Legjobb tudomásom szerint nincs olyan módszer, amivel meg lehet bizonyosodni a letiltás vagy rejtve kapcsolódás tényéről.
2009. ápr. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
34%

www.meebo.com


Ha ezen keresztül lépsz be, akkor ha a partnereid fölé viszed a kurzort, kijelzi hogy fent vagy-e az adott partnered listáján, és azt is hogy ettől függetlenül blokkolt-e.

2009. ápr. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
57%
A Meeboban csak a bejelentkezett felhasználókra állva a kurzorral írja ki, hogy blokkoltak-e, ez pedig valljuk be őszintén, nem szolgáltat túlságosan sok információt.
2009. ápr. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
53%
2010. jan. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!