Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mennyire bízhatok meg a...

Mennyire bízhatok meg a www.top-of-software. De oldalban?

Figyelt kérdés
Sikerült csinálnom egy 99eurós számlát...:( és nemtudom, hogy megbízhatok-e bennük, mert nem emlékszem, hogy elfogadtam volna egy ilyen szerződést, amelyben fizetésről is szó van. A kételkedésem fő oka az, hogy nem tudok rámenni az oldalra és utánanézni. Küldtem nekik e-mailt, azt mondták, hogy 14napon belül még megszüntethettem volna, így jártam, fizessek....
2010. márc. 23. 21:53
 1/10 czibles ***** válasza:

ahogy nézem az oldalon teljesen ingyenes progik vannak, tehát nem értem, hogy mivel tudtál 99€-s számlát csinálni.

amúgy meg regisztrációkor valamit el kellet fogadnod. gondolom valami felhasználási feltételeket abba kell leírva lennie.

no meg ahogy nézem 3 országból lehett regelni és Mo. nincsen köztük, főleg ha nem is a valós címedet adtad meg, akkor szerintem felejtsed el.

ha meg kint élsz akkor lehet jobban jársz, ha befizeted és legközelebb majd jobban figylesz.

2010. márc. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A levélben megírták, h tudják az IP címemet meg az internetszolgáltatómat. M.o.-on élek.
2010. márc. 24. 15:02
 3/10 anonim válasza:
Én ugyan így jártam. Mit csináltál? Mikori a befizetési határidő? Befizetted? Nekem is írták, hogy tudják az IP-met és bírósággal meg ügyvéddel fenyegetősnek. Hamis nevet és adatokat adtam meg, de az email valós...és az ip-is az enyém. Kérlek válaszolj minél előbb!
2010. ápr. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Azt is szeretném tudni, hogy hová írtál emailt?? Mert én is akarok írni de még nem járt le a 14napom!!
2010. ápr. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 czibles ***** válasza:

remélhetően még nem fizettétek be.


[link]

2010. ápr. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Nokéremszépen.

Először is: NEM KELL BESZ@RNI!

Másodszor is: NEM KELL FIZETNI!


Olvassátok el:


de még előtte pár gondolat:

- egyáltalán nem hasznos segítség az olyan tanács, hogy "minek mentél oda, ha nem tudsz németül", jobban jársz, ha fizetsz, stb."


Én is ráugrottam, nekem is küldtek számlát, én is betojtam elsőre. De aztán: Gugli Barát 3 perec alatt megmondta.

Kár, hogy nem tudtok németül, náluk a helperek olyan dologat is írnak, hogy a szerződés, amit "aláírtál" félrevezető, megtévesztő, ami azért megnyugtatja az egyszerű földi halandót.

Nem beszélve arról, hogy az ilyen cégek a németeknél már rég tiltólistán vannak...



[link]

2010. ápr. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Sziasztok!

Én ma regisztráltam erre az oldalra, de csak hamis adatokat adtam meg és hamis e-mail cimet is. Nem is töltöttem le semmit. Igy is számithatok 99 eurós számlára? Ti aktiváltátok az e-mail cimen, amit leküldtek?

2010. ápr. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Uhh most nagyon megijjedtem, ha nem aktiválom, az e-mail cimem, akkor is fizetnem kell? Amúgy nem a sajátomat adtam meg, igy nem is tudnám...Irjatok légyszi.
2010. ápr. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Helló mindenkinek! Ez egy átverés, higgyétek el és NE fizessetek! Azzal csak tovább fokozzátok az efféle átveréseket. Én se fogok fizetni.
2010. máj. 1. 17:56
 10/10 anonim válasza:

Sziasztok!


Én is átmentem ezen, felhívtam őket, mondtam, hogy elég sok ez a két év, főleg, hogy nem tudtam, hogy fizetni kell, és az oldalt egyáltalán nem tudom mire használni, mert valójában csak egy ingyenes programot akartam letölteni.

Mondták, hogy semmiképpen nem lehet, hogy nem fizetek (egy hét után), mert ha hétfőig nem fizetek, már jön az ügyvédi levél. Kérdeztem, nincs-e valami kibúvó, hogy pl. külföldi vagyok, stb. Azt mondták, nincs, ha nem tudok németül (ami szerencsére nem igaz, csak figyelmetlen voltam), akkor minek töltök ki ilyen szerződéseket.

Kérdeztem, hogy tudok-e az ügyvezetővel beszélni, hát azt persze nem, és ő már úgyis a team vezetője.

Aztán elkezdtem olvasni az interneten, hátha valakivel már előfordult. És szerencsére igen.

Az üzletvezető, egy ún. Alexander Varin, aki egy "kissé" elhízott orosz "üzletember", több hasonló üzletet futtat.

A németek úgy hívják, hogy szolgáltatás nélküli pénzkereset, mert valóban semmit nem nyújt, ingyenes szoftverekért kell bejelentkezni az ő honlapjára mint tag, (ahol egyébként ingyenes szoftvereken kívül semmi nincs), és ha két héten belül nem mondod le, akkor nincs visszaút, két évre fizethetsz.

A német fogyasztóvédelem is felkarolta, ügyvédek is írtak levelet, mit érdemes válaszolni, és semmiképpen sem fizetni. Az úrnak ugyanis van egy ügyvédje, aki képes tényleg szerződést kötni bankokkal, és inkasszó jog alapján (a bank csak a számlákat látja), behajtja az emberek pénzét a számlájukról. Egyelőre sajnos jogosan. Vannak bankok, akik már nem kötnek velük szerződést.

A lényeg: hogy nem történt jogszerű szerződéskötés, így nincs mit fizetni. Érdemes megkérni őket, hogy tájékoztassanak arról, hogy mikor és milyen ajánlatot tettek nekem, és mikor és hogyan fogadtam el az ő fizetésköteles ajánlatát. Mivel nem kaptunk rendes lemondási formulát, ennek sem érvényes a két hetes lejárati ideje.


Üdv,

Koppány Léda

2010. aug. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!