Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Firefox/Chrome, lassú, animált...

Firefox/Chrome, lassú, animált működés, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Nemrég újraindítottam a gépem, és lassúvá vált mind2 böngésző... nem a hardverrel van gond, mert ma délután még minden rendben volt. Olyan, mintha androidon az animációkat lassabbra állítanánk, de így internetezni eléggé idegesítő tud lenni.. Valakinek ötlete, mi lehet a gond?

2015. nov. 9. 22:22
 1/6 Tengor ***** válasza:

Nem ment tönkre valami? VGA driver a helyén van? Memória is annyi, amennyinek lennie kell?

Vírust nem szedtél össze?

2015. nov. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is VGA hibára tippelek.A driver-ek fel vannak téve,a hardveres gyorsítás be van kapcsolva.Ha esetleg a gép lenne kevés a netezéshez akkor próbálj meg egy régebbi verziót(firefox v9./Opera 12.) + qblock + flashblock.
2015. nov. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem ment tönkre valami?

Szerintem annak más jele is lenne, és nem a böngészőanimációk lassulásában merülne ki, úgyhogy ezt szerintem ki tudjuk zárni


VGA driver a helyén van?

Ez az egy maradt, mindjárt megnézem hogy áll, mi van ezzel.


Memória is annyi, amennyinek lennie kell?

8 GB, mint eddig, semmi változás nem történt.


Vírust nem szedtél össze?

Gyorsvizsgálattal nem talált semmit, teljes rendszerellenőrzésre most sajnos nincs időm.

2015. nov. 9. 22:28
 4/6 anonim ***** válasza:

Ma például az én gépem is (alig két éves, Win7 és fizetős védelem) nagyon lassan bootolt és lelassult a net is. (Kábeles és wifi is).

Most már valamennyire felgyorsult, mintha az interneten lenne valamilyen nagy támadás, valamit írtak a DDOS-ról.

2015. nov. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Tengor ***** válasza:

#4, a bootolási sebességednek a DDOS-hoz nem lehet köze.

HDD-t milyen állapotban van?

Mondjuk jobb lenne külön témában megtárgyalni...

2015. nov. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tegnap este már nem csináltam semmit a driverrel, de ma (most indítottam el először) már minden rendben van, visszatért a gyors mozzila és a chrome is! de köszi a válaszokat, mennek a zöld kezek!
2015. nov. 10. 15:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!