Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Jelismétlő vagy jobb antenna...

Jelismétlő vagy jobb antenna + antennás wifi adapter? Melyikkel lenne jobb pingem fix jel mellett?

Figyelt kérdés
Szóval az a probléma, hogy a szobámban kicsit instabil a wifi jel. Ezért valahogy szeretnék erősíteni rajta. Először arra gondoltam, hogy a tp-link router-en lévő antennát nagyobbra cserélem (az egyik már eleve nagy, azt még régen vettük, és eddig jó is volt csak most kicsit átrendeztük a házat), így lenne ugye 2 db nagy antenna, és vennék egy 2500ft-os antennás tp-link adaptert. Vagy pedig vennék egy 6-7 max 8-9 ezer ft-os jelismétlőt. A dolog úgy áll, hogy én elég sokat játszom neten, és félek, hogy a jelismétlő sokat dobna a pingemen. Mit javasoltok?

2015. okt. 12. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Kábelt.

Amikor még nagyban codoztam, én is inkább megoldottam a kábelt. A wifi nem tudja felvenni vele a versenyt...

2015. okt. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kábellel nem tudom sajnos megoldani, + a wifi hálózat már él, csak a jelet erősíteni kéne :) ismétlő vagy antenna + adapter?
2015. okt. 12. 16:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor marad a repeater! Ha másik wifi adaptert veszel majdnem ugyan ott leszel, mint most..
2015. okt. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 P.O.C. ***** válasza:

A jelismétlővel mocskosul megnövekedik a ping, böngészgetni, letölteni jó, ezeknél nem lehet észrevenni, de online játéknál felejtős.


Szóval ha mindenképp Wi-Fi, akkor inkább vegyél combosabb adaptert. Vannak olyan adapterek, amik direkt gyenge jelre vannak kihegyezve.

pl.: [link]


De nem szabad megfeledkezni a powerline adapterekről sem. Ezek gyakorlatilag elektromos hálózaton generálnak adatkapcsolatot az elektromos eszközeid zavarása nélkül, így elkerülhető a kábelezés.

Ezek is beszerezhetők 10 eFt körüli áron, és jobb a ping mint Wi-Fi -nél.

[link]

[link]

2015. okt. 13. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!